Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #2116
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas con Vaata postitust

    Ja kui võimalik siis proovige ära selline vili nagu hurmaa. müügil suuremates poodides, suht odav ja väga huvitav asi.
    Imo ei aitand see asi ikka mitte kuskile. Sööks nagu imalmagusat kartulit

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #2117
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      nüüd otseselt söömise ja pokkeri seoste juurde ka:

      kas enne sessi virutate kõhu täis, või olete tühja kõhuga või poolepeal närite midagi? Eriti just turnamehed, kes 5-10h järjest toksivad. minul tuleb aggrolangus täielik ning mõningane huvipuudus ja uni, kui enne <1h enne süüa :)

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #2118
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        nüüd otseselt söömise ja pokkeri seoste juurde ka:

        kas enne sessi virutate kõhu täis, või olete tühja kõhuga või poolepeal närite midagi? Eriti just turnamehed, kes 5-10h järjest toksivad. minul tuleb aggrolangus täielik ning mõningane huvipuudus ja uni, kui enne <1h enne süüa :)
        Enne mängima asumist korralik dinner, kuna tööpäevad on vähemalt 10h pikad üldiselt, siis peab vahepeal midagi sööma.
        Mingit võileiba turna ajal sisse endale ei aja, kui kõht läheb tühjaks tuleb oodata 5 minutist pausi ja normaalne toit soojaks lasta.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #2119
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          tühja kõhuga peale ja pärast vaatab mis saab on minu plaan tavaliselt

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #2120
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
            tühja kõhuga peale ja pärast vaatab mis saab on minu plaan tavaliselt
            +1 täiskõhuga enam ei viitsi siis tahaks niisama chillida

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2121
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Keegi Tartu Meatmarketis on käinud (Pange vastas/Moka kõrval).

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2122
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Keegi Tartu Meatmarketis on käinud (Pange vastas/Moka kõrval).
                Sooviks ka infot selle koha kohta.. On hind väärt ikka praadi ja vastupidi? :D Ning mis hinnad on enamvähem? Internetis obv koduleht ehitamisel ja fbs muud pole kui päevaprae asju.. Tuleb vist ise ka ikkagi ära käia, kui just alla igasugu arvestuse pole see koht :D
                Last edited by kjmrc; 11.01.12, 06:26.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2123
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  ma ise käisin 2x.
                  Esimene kord New York steik (18€) mediumina oli fucking täiesti toores veel. Iseenesest oli lihakäntsakas väga suur (pole nii suurt söönud/saanud varem), kuid ca 50% sellest polnud absoluutselt söödav.

                  Teine kord võtsin sama. Siis mainisin, et eelmine kord oli toores, laske seekord natuke rohkem ahjus küpseda. Toodi suht perfectne, mahlane ja kuum steik koos friikatega (Y).

                  Asukoht= (Y)
                  Tagumises ruumis on nats kitsad lauad ja toolid, aga pole hullu. Obv Dolce Vita vastu ei saa, aga tõenäoliselt läheb paremuselt 2. kohale Tartus :D


                  edit: tuli meelde, et tegin sellest isegi ühe pildi. Kahjuks kvaliteet annab soovida. Aga see annab ülevaate prae suurusest:

                  Last edited by hotcocacola; 11.01.12, 08:10.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #2124
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Sorry, aga see näeb välja nagu õllesummeri toit, mis on papptaldrikul.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #2125
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Visuaalne välimus jah pole kõige ilusam.. Friikate peale loobitud lihakäntsakas, kulbiga kastet ja tomat kõrval :D
                      Vbla lihtsalt see konkreetne steik on selline? A kui hästi maitseb siis küll kugistad kõik sisse, tuleb endale kirja panna, et ära käia :D

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #2126
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        18€ tundub küll palju selle eest.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2127
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Kastet on ka teelusikaga antud vist. A vähemalt rikkalik salat kopmenseerib natuke mahlasust.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #2128
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Kastet on ka teelusikaga antud vist. A vähemalt rikkalik salat kopmenseerib natuke mahlasust.
                            rofl :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #2129
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Kastet on ka teelusikaga antud vist. A vähemalt rikkalik salat kopmenseerib natuke mahlasust.
                              LOOOOOL naersin ennast puruks praegu

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2130
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Sorry, aga see näeb välja nagu õllesummeri toit, mis on papptaldrikul.
                                tuleb nõustuda + lisaks ka subjektiivsema poole pealt, et "mittesöödav" pooltoores (endale sobib ka täiesti toores, kui kvaliteet teada) annab läbikärsatatule alati silmad ette. friikartulist üleüldse (erandina pohmakaga McD etc) ja megast värske rohelise kogusest selle eine juures ei hakka rääkimagi. raudne organism peab olema, kui selline eine standard...

                                Comment

                                Working...