Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1936
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Erplander kas 100% vegetable juice's läheb midagi kaotsi ka peale kiudainete või on ainult liigne soodiumi sisaldus nende puhul halb? Teised võivad ka vastata obv.

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #1937
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Tavaliselt on neis köögiviljamahlades põhikomponent tomat, mis on looduslikult väga madala naatriumisisaldusega, see ka põhjuseks, miks neile lisatakse üsna kõvasti soola, mille sisaldus näiteks välismaal tuntuima V8 mahlade puhul on päris kõrge ja kui võimalik valida, siis Low Sodium V8 parem ses osas. Kokkuvõttes on siiski ükskõik mis tüüpi köögiviljamahlad tervislikumad kui puuviljamahlad, eriti kui viimastesse veel lisasuhkrut või mingit glükoosisiirupit lisatud.

      Siin ka lähemalt mahladest juttu:
      Eesti suurim tervisenõustamise keskkond, kus tipparstid vastavad inimeste küsimustele. Veebisaidil on üle 50 000 tasuta nõuande, 1200 artiklit haiguste definitsioonidest ja sümptomitest ja 2400 ravimi tutvustav informatsioon.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1938
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        juhtusin eile n2gema jamie oliveri mingit lõiku vms .. tegin siis raguud .. damn ikka guud .. seller, porgand, tükeldatud (nagu hakkliha) toorvorstid, küüslauk, panin sibulat ka, tomatit purustatud .. peale parmesan ja salat .. tummine .. obv lapin kulta ka

        äratame teema ellu:D

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1939
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          tundub hää
          btw mida targemad toiduspetsid siin foorumis sellisest härrast nagu Adik Levin arvavad?
          http://est-toit.role.ee/Lisainfoprog...0/Default.aspx and this?

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #1940
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            tundub hää
            btw mida targemad toiduspetsid siin foorumis sellisest härrast nagu Adik Levin arvavad?
            http://est-toit.role.ee/Lisainfoprog...0/Default.aspx and this?
            Targemad inimesed on mulle öelnud, et paras soolapuhumine see tema teooria. Aga bisnismudelina tundub toimivat.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1941
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Minu valgupomm: 4-6 praetud muna täissuitsuvorstiga, kaks klaasi piima ja 300g kodujuustu :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1942
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                mingi vana v2itis et yle 2 muna ei tohi p2evas syya :D

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #1943
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  mingi vana v2itis et yle 2 muna ei tohi p2evas syya :D
                  Väga aegunud väide on see.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #1944
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Minu valgupomm: 4-6 praetud muna täissuitsuvorstiga, kaks klaasi piima ja 300g kodujuustu :D
                    Pärast käid ja peeretad?

                    Keha ei omanda sul ühe toidukorraga nii palju valke, kodujuustust peaks juba piisama. Koormad neere muidu liialt.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1945
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Pärast kõva trenni kodujuustust väheks ei jää ? Aga võtan arvesse igal juhul.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1946
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Pärast kõva trenni kodujuustust väheks ei jää ? Aga võtan arvesse igal juhul.
                        Nope. Umbes sellised arvud peaksid olema (ei viitsi kontrollida) - kodujuustus ca 15g/100g, munas ca 5g/tk, piimas 3g/100g .
                        Ehk sina tarbid korraga 80g+ valku, mis on ca 2x soovitatust rohkem. Gaasid on tavaline nähtus üleliigse tarbimise puhul aga pikajalaisel tarvitamisel võid neerudele korralikku põntsu panna.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #1947
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          tundub hää
                          btw mida targemad toiduspetsid siin foorumis sellisest härrast nagu Adik Levin arvavad?
                          http://est-toit.role.ee/Lisainfoprog...0/Default.aspx and this?
                          Lasin kuu aega tagasi teha 90 toiduainest koosneva paneeli. Tänu sellele sain teada ka, et mul oli piimatoodete vastu allergia. Lisaks sellele on ka muidugi päris mitmeid asju, mille söömise olen ka lõpetanud. Ütleme nii, et kui teed selle programmi, siis peab kardinaalselt oma toitumisharjumusi muutma. Üks asi on see, mida tohid süüa ja mida mitte. Teine asi see, mida sa sööd millega koos ja mida ei ole koos soovitatav süüa. Kuidas üldse toitu teha ja vedeliku tarbimisest jne.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #1948
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            äratame teema ellu:D
                            Tulin 10 päevaselt reisilt Barcelonast ja San Sebastianist.

                            Stiilinäide:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #1949
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Vaatasin praegu, et sul see söögi värk jube sarnane mulle antud menüüga. Tahtsin küsida, et siis kui sa veel nii tervislikult ei toitunud, kas oli raske üle minna taolisele kavale? Endal praegu ikka jube raske harjuda igasuguste suvikõrvitsate baklazaanide ja muu taolisega. Ei viitsi eelnevatelt lehtedelt otsida, aga mingi selline sait oli ka kuskil, kus te neid pilte toppisite ja muud toidujutud olid. Viitsid selle ka uuesti visata?

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #1950
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                                Lasin kuu aega tagasi teha 90 toiduainest koosneva paneeli. Tänu sellele sain teada ka, et mul oli piimatoodete vastu allergia. Lisaks sellele on ka muidugi päris mitmeid asju, mille söömise olen ka lõpetanud. Ütleme nii, et kui teed selle programmi, siis peab kardinaalselt oma toitumisharjumusi muutma. Üks asi on see, mida tohid süüa ja mida mitte. Teine asi see, mida sa sööd millega koos ja mida ei ole koos soovitatav süüa. Kuidas üldse toitu teha ja vedeliku tarbimisest jne.
                                No räägi siis, mis adiku poiss välja pakkus. Või andsid allkirja, et ei avalda kolmandatele osapooltele? Ma ei pea silmas isiklikke teemasid, vaid kõike muud, mis kõikidele räägitakse.

                                Comment

                                Working...