Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1726
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Pole ammu midgai syya teind .. täna tuli söögitegemise isu .. valmis siis Delikatess hirvekonservi pasta bolognese :D v2ga maitsev tuli .. telefon rsk oli autos ei saand pilti teha

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #1727
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Pole ammu midgai syya teind .. täna tuli söögitegemise isu .. valmis siis Delikatess hirvekonservi pasta bolognese :D v2ga maitsev tuli .. telefon rsk oli autos ei saand pilti teha

      ot alert aga.....

      on risk, et su blogist saab selliste tegude tagajärjel varsti lugeda, et telliskivi vedeleb auto istmel.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1728
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        ot alert aga.....

        on risk, et su blogist saab selliste tegude tagajärjel varsti lugeda, et telliskivi vedeleb auto istmel.
        TY! tõin kiiremas korras ära :D

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1729
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          no tagajalgadesse on vaja sellepärast sõita, et loom ei keera otsa ümber ja ei lähe tagasi. loom läheb vaid edasi. kui tagajalgadesse sõidad, siis on võimalus, et suudad kokkupõrget vältida (kui loom ise teises suunas jooksu paneb) ja kui ei jookse, siis tagajalgadesse sõites on suurem võimalus, et loom rullub üle katuse, mitte ei tule tuuleklaasist sisse (niipalju kui mina olen kuulnud).

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #1730
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            no tagajalgadesse on vaja sellepärast sõita, et loom ei keera otsa ümber ja ei lähe tagasi. loom läheb vaid edasi. kui tagajalgadesse sõidad, siis on võimalus, et suudad kokkupõrget vältida (kui loom ise teises suunas jooksu paneb) ja kui ei jookse, siis tagajalgadesse sõites on suurem võimalus, et loom rullub üle katuse, mitte ei tule tuuleklaasist sisse (niipalju kui mina olen kuulnud).
            Jup.
            Lisaks on looma keharaskus ees. Mis tegelikult sinu jutuga kattub anyway.

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #1731
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Päris hea offtopic siin. Ise autoga ei sõida, aga huvitav teada ikkagi.

              Comment

              • KeRRRt
                Grinder
                • May 2009
                • 774

                #1732
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                neiu tegi suppi. sisse pani kartult, porgandit, sibulat ja viinerit. täiesti tavaline aga faking hea. :P

                Comment

                • blom
                  Julm Donk
                  • May 2010
                  • 52

                  #1733
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  tavalised asjad võrratud, nagu sibulaga praetud kartul koos keldrist võetud hapukurgiga

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1734
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Maakeldris peituvad üldse imelised maitsvad toidud :)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #1735
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Leidsin poest ükspäev kulda väärt asja. Pasteet põdralihaga (linnamäe lihatööstus)
                      Leiva peale väga hea asi (Y) Mitu korda parem kui tavaline maksapasteet
                      Prismas 230g karp 27eeku.

                      Comment

                      • wousha
                        FPP Pro
                        • Oct 2009
                        • 268

                        #1736
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        lihtsad toidud on idd nutsid Tegin just korraliku pannitäie praetud kartulit, lisasin ka peekoniviile ning kui kartul ja peekon ilusti pruun, lõin veel 2 muna ka peale

                        Taldriku servale veel purgist puravikke omas mahlas ja omg kui hea

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1737
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          tra.

                          tegin just makarone juustuga, kõrvale tomati-kurgi-sibula hapukoore salatit. see kõik on ok, aga praadisin juurde ka firma hea alguse oü "hakitud soja tomatikastmes". vot see oli ilgelt rõve.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1738
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            tegin täna siis taimetoitlaste suppi - retsepti sain siit: http://kadri10.pri.ee/veg/rammus_juurviljasupp.php

                            täisa okei tuli:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by nikitheone; 19.09.10, 13:04.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #1739
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              toitudega on nagu naiste ja filmidega - kellegi maitset ei saa usaldada, siin lugedes on iga suva toit ka "nuts" :D

                              Comment

                              • MissLiz
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 112

                                #1740
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Tegin just suitsuliha-seenekastet koos kartulipüreega. Kõrvale konservi-hernes ja no lihtsalt niii nuts :)

                                Comment

                                Working...