Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #856
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    No offence, aga su avatar`? :D
    Don't hassel the Hoff.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #857
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      fileerisin elus esimest korda forelli, suht ****** on seda kööginoaga teha .. tra ma lendasin lampi kallale, pinsetiga tombasin luid v2lja jne .. no idea .. eks näis homme/ylehomme, mis mekk fileel oli. panin 3:1 sool vs suhkur. valget pipart polnd.

      Ahjaa kala supp tuli sitaks pro, selgroost + kalapeast puljong, porru, kartul, porgand ja nats vahukoort .. ja hiljem nats filee tykke juurde ... tra vat see obn yks tummisemaid suppe mis ma olen saanud

      supi järel põhiroog on forellifilee (see pool tuli p2ris h2sti v2lja) erinevate yrtidega ja sidrunimahlaga + paprika porru tomati kurgi salat .. meeleolu loob henry westonsi 8.2 violline siider :D

      täna puhkan .. homme hydrogrindiks hea algus

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #858
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Ma tegin täna asuud. Kunagi ammu algkoolis sai seda väga tihti söödud ning ikka ylinuts söök!

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #859
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
          Ma tegin täna asuud. Kunagi ammu algkoolis sai seda väga tihti söödud ning ikka ylinuts söök!
          pildid retsept kirjeldus ?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #860
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            asuu retsept kalale.ee foorumist... parim mis ma saand:

            Valmis olla. Läks! Vaja läheb.. Sealiha, või loomaliha, hapukurki, paar suuremat sibulat, tomatipastat( võib- olla ka purustatud tomat, aga sellest tuleb kehvem maitse ja seemned on mõnel juhul sees). Prae kuubikuteks või ribadeks lõigatud liha pruuniks, lisa sinna sibul ja siis hapukurk ja kõige lõpuks tomatipasta. See läbi praetud, lisa sool, peen pipar, veidi vett ja kui oled hautanud tasasel kuumusel vast 15-20 min, lisa kartulilõigud. Selliselt lõigatud, kuis free kartul. Mina teen seda kõike haudepotis, ka praadimist, siis on maitsvam. Nüüd kaas peale, mõni terve küüslauguküüs, ja oota valmimist. Ära kuivaks jäta, kartul tõmbab üsna palju vedelikku endasse.Hapukurk lõika poolratasteka. Küsi, kui mul miski kahe silma vahele jäi! Head lustimist!

            mu lemik söök... no jube pro

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #861
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Põmst antud retsept jah, aga ma ennem praadisin kartulid läbi, kui patta panin.

              Tegin antud retsepti järgi.
              Toidutare – maitsvad retseptid ja nutikad toidunõuanded igaks toidukorraks. Avasta lihtsad, tervislikud ja pidulikud retseptid, mis toovad rõõmu igasse kööki!

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #862
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Ostsin päeval hunniku sushit - makid ja mingi sashimi grand deluxe. Tuli välja, et see viimane on lihtsalt ports erinevat sorti toorest kala ja muid mereelukaid ning mingeid vetikaid vms. Enam-vähem kõik oli õnneks söödav, kuid edaspidi jään siiski makide juurde ja pimesi ei eksperimenteeri.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #863
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  krt ma toitusin 4x nädalas sushit mingi aeg .. isu l2ks ikka nii yle, kuigi v2ga tummine asi imo ..

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #864
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                    Põmst antud retsept jah, aga ma ennem praadisin kartulid läbi, kui patta panin.

                    Tegin antud retsepti järgi.
                    http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=7150




                    Azuu on nii fucking nuts, kui hästi välja tuleb :)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #865
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Soovitage mõnda lihtsat maitsvat sööki :D.

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #866
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Soovitage mõnda lihtsat maitsvat sööki :D.
                        GAMBURGER

                        Comment

                        • Lowry
                          FPP Pro
                          • Apr 2010
                          • 268

                          #867
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Soovitage mõnda lihtsat maitsvat sööki :D.
                          Mannapuder

                          Vaja läheb: mannat ja piima

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #868
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Azuu on nii fucking nuts, kui hästi välja tuleb :)
                            mul täna ei tulnd :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #869
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Ok... Ma olen lihtsalt varem ka selliseid avaldusi kuulnud ja ei suuda end tagasihoida vahest. Peace !
                              Kartulitega ntx.Esimene kord paned maha pead jah natuke maksma kui neid mulda lükkad.Aga edasised aastad juba kui kartulit võtad siis seemne kartulid lähevad uuesti sisse kui kartulipaneku aeg.Ühesõnaga kasutad samu koguaeg pmst ja freerollid.Ainuke mis kulub on muidugi aeg ja kütus mis traktoril läheb.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #870
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Just, ise ei mäletagi, millal viimati kartulit poest ostsin, kõik tuleb maalt ja imo oma kasvatatud kartul sitaks parem, kui poe oma.

                                Eriti nuts on oma kasvuhoone tomatid, mahlased ja pehmed, reaalse tomati maitsega võrreldes sellega, mis talvel poes on.

                                Comment

                                Working...