Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #841
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas erplander Vaata postitust

    Suhtun hästi, sest tean, et aluseline toit = tervislik toit. Mida happelisem, seda kahjulikum. Kõige happelisemad toidud on loomset päritolu (ülekaalukalt happelisim on juust), seega ühtib PH-toitumine väga suures ulatuses täistaimetoitlusega.
    Katsetan kah seda natuke, sain just oma esimese avokaadosupiga hakkama, päris harjumatu, aga vaatab, ehk leiab mingi parema retsepti netist. Täna sõin tofukroketeid, üllatavalt head.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #842
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Ostsin eelmisel nädalal Keskturul maitsetaimi, Selverist lillemulda ning nüüd ongi rõdukastis ürdid kasvamas. Basiilik, rukola, till ja lehtpetersell.

      Kastmiseteemat pean veel timmima, mõni tahab rohkem, mõni vähem. Basiilikut ja rukolat võib lahke käega kasta, petersell väga ei taha, kipub juba servast kolletama.

      Aga ilgelt äge tunne on ise midagigi kasvatada.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #843
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Ostsin eelmisel nädalal Keskturul maitsetaimi, Selverist lillemulda ning nüüd ongi rõdukastis ürdid kasvamas. Basiilik, rukola, till ja lehtpetersell.

        Kastmiseteemat pean veel timmima, mõni tahab rohkem, mõni vähem. Basiilikut ja rukolat võib lahke käega kasta, petersell väga ei taha, kipub juba servast kolletama.

        Aga ilgelt äge tunne on ise midagigi kasvatada.
        click'n'grow aitab asjast jagu saada :)

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #844
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          click'n'grow aitab asjast jagu saada :)
          mis see on?

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #845
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
            No offence, aga su avatar`? :D

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #846
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              mis see on?
              miljoni idee jahti ei vaadanud siis we? võitja selles saates

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #847
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                ei, mis saade see on?

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #848
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  click'n'grow aitab asjast jagu saada :)
                  Siit saab vaadata -- Click & Grow
                  Kanal 2 otsesaates «Ajujaht miljoni-ideele» selgus Eesti geniaalseim äriidee aastal 2010.


                  Minu jaoks on küsimus, et kui mingit kasvumulda müüakse poes, siis see on ju väetisi täis. Seega see maitseroheline pole kah just keemiavaba. Võiks ikka mingit puhast kompostimulda kasutada selleks ikka:)

                  Samuti linnakeskkond on suht saastunud, et see selline poolik asi ikka võrreldes maal kasvatatud toiduga (aga no kus sa linnas saad sellist) :)
                  Last edited by kilu6; 21.05.10, 22:37.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #849
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    See on õige, et peaks edaspidi kasutama väetisevaba mulda, ma lihtsalt ei teadnud, et see eelväetatud juba on. Ostsin esimese mulla, mis kätte sattus.
                    Minu esmane eesmärk oli, et mul oleks värske ürt alati käepärast, mitte see, et võimalikult öko oleks. Poeürdid on igal juhul väetisevee peal kasvatatud, see on ka ühe ürditaluniku sõnul põhjus, miks poest ostetud potiürti tihti ei kannata edasi kasvatada.

                    Aga see linnakeskkonnas kasvatamine... neid teste on minu teada tehtud küll, märgatav saasteainete koguse suurenemine taimedel on ainult vahetult tiheda liikluse ääres, lihtsalt linnakeskkond ei ole midagi hullu.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #850
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                      Siit saab vaadata -- Click & Grow
                      Kanal 2 otsesaates «Ajujaht miljoni-ideele» selgus Eesti geniaalseim äriidee aastal 2010.


                      Minu jaoks on küsimus, et kui mingit kasvumulda müüakse poes, siis see on ju väetisi täis. Seega see maitseroheline pole kah just keemiavaba. Võiks ikka mingit puhast kompostimulda kasutada selleks ikka:)

                      Samuti linnakeskkond on suht saastunud, et see selline poolik asi ikka võrreldes maal kasvatatud toiduga (aga no kus sa linnas saad sellist) :)
                      Ma mõtlesin, et taimed vajavad ikka igasuguseid väetisi- muidu pole neil ju midagi süüa!

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #851
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Ainus väetis mida eluks vaja:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #852
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Laupäeval sai u 5kg haugi püütud.

                          Grilli peale: fooliumisse soola ja võid, kõhtu sidruniviilud, sibulat, soola, kergelt sidrunipipart ja kalaürte.

                          Fucking nuts maitse oli :).

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #853
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Spinati-tagliatelle hakitud sojaga, oliivide ja tomatikastmega, salat kurgist, tomatist, jääsalatist, rukkolast, päevalilleseemnetest soja salatikastmega:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #854
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Ei tohi nii ilusaid pilte panna, erplander! Olen hetkel 24h vee peal kuna sees keerab ning 24 tundi saan pärast vaid hautatud riisi ja juurikaid süüa ning keefiri juua. Sihuke pilt võib kergesti mindseti ära murda ja panna mind 20 meetri kaugusele ettevõtte sööklasse päevapraadi rabama minna :D

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #855
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                eww

                                Comment

                                Working...