Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #361
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas Oliverk
    Tundub nii, sest Heinz on parem igal juhul.
    +1. varem olin ka felixi mees, kuid õnneks oli kunagi kuskil Selveris Heinzi kampaania ja peale seda ainult Heinzi tarbingi

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #362
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas pikk28
      +1. varem olin ka felixi mees, kuid õnneks oli kunagi kuskil Selveris Heinzi kampaania ja peale seda ainult Heinzi tarbingi
      okokok.. järgmine kord ostan ka seda krdima heinzi -.-
      :)

      edit: väga rõve disain on sellel pudelil

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #363
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas variatsioon
        okokok.. järgmine kord ostan ka seda krdima heinzi -.-
        :)

        edit: väga rõve disain on sellel pudelil
        ALATI PUHAS KORK!

        Heinz on nii nuts, et kui ma linnas käisin õli vahetamas, käisin ekstra selleks toidukas, et Türile 3 pudelit Heinzi kaasa osta... Nüüd õnneks stagnaaeg siin mööda läinud ja saab siit ka osta :P

        Comment

        • mihkel88
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 140

          #364
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          parim ketsup- salvesti terav tomatikaste.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #365
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            majoneesi-ketsupi kaste on k6ige nutsim!

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #366
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              vene vanakooli ketsup klaaspudelis(miski naise pildiga) on nuts. olen vahel harva kuskil müügil nüüdki näinud.
              Heinz on ka hea. kunagi olid kõik ketsupid klaaspudelis, aga Heinz oli esimene, kes hakkas ketsupit plastmass pudelisse toppima.
              seda siis selleks, et ketsupi põhilistel fanaatikutel(lastel) oli loll komme pudelist ketsupit juues pudeleid maha puruks pillata.
              üldse tundub mulle, et kõik asjad on klaaspakendis parema maitsega, kui plastikus....ketsup, õlu, karastusjook jne........

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #367
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas vsiu100
                vene vanakooli ketsup klaaspudelis(miski naise pildiga) on nuts. olen vahel harva kuskil müügil nüüdki näinud.
                Õige jutt - nõukaaegse ketšupi vastu ei saa miski! Praegu on sellele kõige lähedasem "чумак" - vähemasti Rimis seda müüakse.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #368
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas vsiu100
                  üldse tundub mulle, et kõik asjad on klaaspakendis parema maitsega, kui plastikus....ketsup, õlu, karastusjook jne........
                  nii on jah, plastik annab maitset vms vist

                  edit: v.a. Blond Ice 2L plasmassovis... see on omaette klass

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #369
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    sõin just talle maksast tehtud kasted värske keedukartuliga. Tallemaks on ikka teine asi kohe. Suht tervislik ka, kui üle ei söö



                    ja blond ice suht normaalne ikka

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #370
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Mis on teie lemmik Taverna pizza?

                      Mina olen alati tellinud Al Capone (sink, suitsuvorst, ananass, paprika, juust)
                      aga täna tuli sinihallitusjuustu isu :)
                      ehk keegi oskab kommenteerida järgmisi pitsasi:

                      Caribica (grillsealiha, ananass, pärlsibul, paprika, chilli, hallitusjuust, juust)
                      Salme Fungo(salami, keeduvorst, hallitusjuust, juust)

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #371
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas variatsioon
                        Mis on teie lemmik Taverna pizza?

                        Mina olen alati tellinud Al Capone (sink, suitsuvorst, ananass, paprika, juust)
                        aga täna tuli sinihallitusjuustu isu :)
                        ehk keegi oskab kommenteerida järgmisi pitsasi:

                        Caribica (grillsealiha, ananass, pärlsibul, paprika, chilli, hallitusjuust, juust)
                        Salme Fungo(salami, keeduvorst, hallitusjuust, juust)
                        Al Capone is teh nuts - söön tihtipeale topeltjuustuga või sinihallitusega
                        Salme Fungo on 2nd best pizza seal üldse

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #372
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas kuco
                          Al Capone is teh nuts - söön tihtipeale topeltjuustuga või sinihallitusega
                          Salme Fungo on 2nd best pizza seal üldse
                          krt miks ma selle peale ei ole tulnud et Al Capone sinihallitusega tellida. >:( aga tihti tellin ilma annanasita :P


                          ty :) proovime siis Salme Fungot :)

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #373
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Taverna nimeliine pitsa ongi parim. Krevetid ja hallitusjuust ning rohke juust....

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #374
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas Provoker
                              Taverna nimeliine pitsa ongi parim. Krevetid ja hallitusjuust ning rohke juust....
                              nojah aga (krevetid, sink, virsik, hallitusjuust, juust ) sucks.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #375
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                virsiku jätad välja,.

                                Comment

                                Working...