Hei tupsud!
Loodan, et kõik hästi! Mis elu elate?
VisaHing waadaaaaaapp!?
Kakahirmutis, keda/mida tänapäeval hirmutad?
Pastilaa, 10bb/100 Nl25 graph palun!
Muruntau, tegid aastaga lõpuks SNE ära või mis seis jäi?
Keegi libahunti viitsib?
heade soovidega
karupoeg
Loodan, et kõik hästi! Mis elu elate?
VisaHing waadaaaaaapp!?
Kakahirmutis, keda/mida tänapäeval hirmutad?
Pastilaa, 10bb/100 Nl25 graph palun!
Muruntau, tegid aastaga lõpuks SNE ära või mis seis jäi?
Keegi libahunti viitsib?
heade soovidega
karupoeg
Comment