2021 Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1

    2021 Offtopic

    Hei tupsud!

    Loodan, et kõik hästi! Mis elu elate?

    VisaHing waadaaaaaapp!?
    Kakahirmutis, keda/mida tänapäeval hirmutad?
    Pastilaa, 10bb/100 Nl25 graph palun!
    Muruntau, tegid aastaga lõpuks SNE ära või mis seis jäi?
    Keegi libahunti viitsib?

    heade soovidega
    karupoeg
  • Mechanic
    Räme Fish
    • Mar 2021
    • 12

    #2
    Re: 2021 Offtopic

    kohe läbi. Kust alustada pokkeriga?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: 2021 Offtopic

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      Hei tupsud!

      Loodan, et kõik hästi! Mis elu elate?

      VisaHing waadaaaaaapp!?
      Kakahirmutis, keda/mida tänapäeval hirmutad?
      Pastilaa, 10bb/100 Nl25 graph palun!
      Muruntau, tegid aastaga lõpuks SNE ära või mis seis jäi?
      Keegi libahunti viitsib?

      heade soovidega
      karupoeg
      yo karupoeg. Aga davaj. Ajame jõugu kokku ja teeme libahunti.

      PS! Täiesti ok kui sa vastad 2023 aastal arvestades aktiivsust siin foorumis.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: 2021 Offtopic

        Hetkel on foorumis 229 kasutajat. Neist 1 on registreerunud kasutajat ja 228 külastajat. :D :D Ma panen oma viimased pokkerirahad selle peale et need 228 külastajat loevad seda kuidas madis scammis.

        Btw. Kas keegi Emma kohta teab midagi?

        Comment

        • donkihott
          Jube Noob
          • Mar 2015
          • 118

          #5
          Re: 2021 Offtopic

          Tiblad visati starsist välja.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #6
            Re: 2021 Offtopic

            2019 suvi. Kärutan oma pirukaga Sinilille ja viin Rankale mingist kesklinna urkast toitu. Ukselt vaatab vastu eriti huvitav vaatepilt. Üldse mitte see, mida ma ette kujutasin. Veidikene olin pettunud, silmside on tugev ja sain mingi lunastuse enda pattude eest. Keep up the good work, Rainer!

            Comment

            • BillyGe
              Räme Fish
              • Nov 2022
              • 1

              #7
              Re: 2021 Offtopic

              Tere kõigile. Vabandan halva eesti keele pärast - kirjutan tõlkija abil. Leidsin selle sünnipäevalõime ja tahan küsida, kuidas korraldada Tallinnas sõbrale üllatus. Kas Tallinnas on puhkusebüroosid? Samuti pean teadma head lillede kohaletoimetamist. Leidsin selle saidi https://lilledesaatmine.ee/, kuid tahan kuulda teie soovitusi.
              Last edited by BillyGe; 13.11.22, 14:19.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #8
                Re: 2021 Offtopic

                oot mis juhtus selle foorumiga üldse.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: 2021 Offtopic

                  Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                  oot mis juhtus selle foorumiga üldse.
                  Pokker läks liiga raskeks, ranka hakkas sekspoodi pidama ja Madis Erit hakkas lõpuks ausaks meheks.

                  Mida sa enam postitad.

                  Comment

                  Working...