Hei. Millal Pokerstars rahalaudade capi kehtestas? Aktiivsest mängudes ajaveetmisest palju aastaid möödas ning avastasin sutsaka raha kontolt ning mõtlesin proovida :) Mis tubades eestlased hetkel FR ja 6maxi üldse mängivad. Kas kuskil minigi arutelu nurk ka veel aktiivne või pusivad kõik eragruppides ja omaette või ainult välismaised kohad veel alles?
Hei. Millal Pokerstars rahalaudade capi kehtestas? Aktiivsest mängudes ajaveetmisest palju aastaid möödas ning avastasin sutsaka raha kontolt ning mõtlesin proovida :) Mis tubades eestlased hetkel FR ja 6maxi üldse mängivad. Kas kuskil minigi arutelu nurk ka veel aktiivne või pusivad kõik eragruppides ja omaette või ainult välismaised kohad veel alles?
1) 2019 (4 regular lauda + 4 ZOOMi). Mängud kiiremad, winrate suurem.
2) Olybet (GG Network) ja PokerStars põhilised. Siin kogu info: https://www.casino.org/blog/pokersta...gpoker-review/
3) Foorumid surid välja FB tõttu. Otsi sealt pokkerigruppe.
4) HerrJanks lammutab NL100
5) That's about it. Ahjaa, 3bet OOP 4x on miinimum ja 3betidele ei foldi IP.
Pean ütlema, et fb leidsin ainult 1 grupi Eesti pokker vms. Seal nagu rohke teemad kes kui palju võitis ja mis promod ja üritused kusagil parasjagu algamas/käimas on.
Tegelt mul siin kasutaja ammusest olemas, aga miskid piirangud peal ja logida/postitada ei saanud enam :D
Mida Optibet endast kujutab? Tasub proovida?
Comment