2019 offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #16
    Re: 2019 offtopic

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Starsis 4 lauda max jap (+4 zoomi), HEM töötab ikka. Rakebacki pmst pole enam.

    Olybetis/Microgamingus HUDi ei saa kasutada, HEMi jaoks käsi saad küsida suppordist järgneval päeval. Laudade cap on vist 20 ja vähemalt õhtusel ajal saad väiksemates limiitides oma 12 lauda kokku küll, aga enamjaolt anonüümsed 6maxid. Rake microdes on muidu madalam kui mujal ja RB ka 30+%

    Partys HEMiga täpselt sama lugu. Laudade cap 16, RB 20-40%, mängud ise suht pasad. Fullringi võimalust pole üldse.

    888s on 6 lauda max, kõrge rake, rakebacki pole, HEM töötab.

    Unibetis 8 lauda max, HEMi pole üldse.

    Americas Cardroomis on HEM töökorras, 27%+%rb. Laudu mängi palju süda ihkab, ainult, et kuna ameeriklastele suunatud sait, siis action on päris öötundidel, päeval kell 2 vahib vastu enamvähem tühi lobby. Ebanormaalselt bugine on ka kõik, nõrganärvilisel võib paanikahooge tekitada.

    GGPoker on ka suuremat sorti sait, aga seal 4 laua cap, hemi pole ja reik on eriti rõlge.

    Ja ega rohkem väga valikuid ei olegi.
    väga hea ülevaade (Y)
    väiksematest tubadest ka mingit head ülevaadet on? praegu igasuguseid väiksed sitesid + mobiiliappe

    Comment

    • herlio
      OlyBet'i ametlik esindaja
      • Nov 2010
      • 418

      #17
      Re: 2019 offtopic

      Poker Tracker peaks kenasti töötama OlyBetis. Kes soovib jaotuste ajalugu, siis tuleks saata palve supporti ja tööpäeva jooksul peaks saama selle kätte MPNist.

      Poker Tracker info siin: https://www.pokertracker.com/guides/...guration-guide

      OlyBetis kõigile 30% cashbacki ja 100€ igakuine boonus https://promo.olybet.ee/kampaaniad/p...cashback_n4227

      MPN sulgeb ukseb 19. mai 2020. Seniks nautige ajalugu :)
      Last edited by herlio; 19.12.19, 13:27.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #18
        Re: 2019 offtopic

        Ohh tänud ülevaate eest. Prodel elu raske siis. Kannan siis PS'st viimased riismed välja.

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #19
          Re: 2019 offtopic

          Hea blogi:

          https://forumserver.twoplustwo.com/s...postcount=1206

          Abirahadel elav somm kaotas nl2s aastal 2019 üle 10k, juba umbes 10ndat aastat järjest.

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #20
            Re: 2019 offtopic

            wow...see vend peaks äkki streamima hakkama...

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #21
              Re: 2019 offtopic

              Rankale 7/2, sinilillelised tervitused, "üks suur musi ja aitäh". Keegi PSis biidib? Side lõpp.

              Comment

              Working...