Kas on kellegil siin veel olnud probleemset kokkupuudet,coolbetiga? Mul juba kolm korda olnud juhus,et minu mastirea võidab kolmik :/ ja screenshoti lapakaga teha ei saa kuna,ega mängitud käsi tagant järgi!!! Saadad maili tuleb vastu häma :( kelle poole pöörduda????
Uus inimene ei teadnud kuhu kirjutada ????
Collapse
X
Comment