Uus inimene ei teadnud kuhu kirjutada ????

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Winamp
    Räme Fish
    • Oct 2018
    • 1

    #1

    Uus inimene ei teadnud kuhu kirjutada ????

    Kas on kellegil siin veel olnud probleemset kokkupuudet,coolbetiga? Mul juba kolm korda olnud juhus,et minu mastirea võidab kolmik :/ ja screenshoti lapakaga teha ei saa kuna,ega mängitud käsi tagant järgi!!! Saadad maili tuleb vastu häma :( kelle poole pöörduda????
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: Uus inimene ei teadnud kuhu kirjutada ????

    Ega juhuslikult Omahat ei mänginud?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Uus inimene ei teadnud kuhu kirjutada ????

      Või ega sa juhuslikult pokkerisheriff pole? :)

      Comment

      Working...