2018 OFFTOPIC

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #16
    Re: 2018 OFFTOPIC

    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Keegi Rankast teab midagi?
    Jaapanis ladyboy-samurai. Üritab kohalike poistega mõõku ristata.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #17
      Re: 2018 OFFTOPIC

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Jaapanis ladyboy-samurai. Üritab kohalike poistega mõõku ristata.
      ära ole nii aggresiivne :D

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #18
        Re: 2018 OFFTOPIC

        miks? pokkeris pidavat ju töötama agro

        Comment

        • herlio
          OlyBet'i ametlik esindaja
          • Nov 2010
          • 418

          #19
          Re: 2018 OFFTOPIC

          Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
          Published · 21 hrs ·
          Tere head ETPFi sõbrad ja liikmed!

          2 aastat uue juhatusega on lennanud linnutiivul ja aeg taas üldkoguks, et valida uus juhatus ja arutada Eesti pokkeriteemadel.

          Üldkogu toimub sel laupäeval, 9.juuni kell 12.00 Metro Plazas (Viru väljak 2 Tallinn)

          Päevakorra punktid:

          1. Uue juhatuse valimine
          2. Jooksvad küsimused

          Tule ja anna oma panus Eesti pokkeri arengusse järgnevateks aastateks!

          ETPF

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #20
            Re: 2018 OFFTOPIC

            Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.


            Tunnistage nüüd üles kellega tegu.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #21
              Re: 2018 OFFTOPIC

              Kui huvi pakub siis Janno Sootla on wsopil(event51) 29 parema seas ning chipleader.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #22
                Re: 2018 OFFTOPIC



                rofl

                Comment

                • SimbaM
                  FPP Pro
                  • Oct 2010
                  • 237

                  #23
                  Re: 2018 OFFTOPIC

                  4 alles. 2 chipidega. gogo

                  Comment

                  • rynno
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 511

                    #24
                    Re: 2018 OFFTOPIC

                    gratzz ranno, teine koht !
                    e: kuidas kommenteerid iseendale timebanki callimist? :D

                    Comment

                    • SimbaM
                      FPP Pro
                      • Oct 2010
                      • 237

                      #25
                      Re: 2018 OFFTOPIC

                      Algselt postitas rynno Vaata postitust
                      gratzz ranno, teine koht !
                      e: kuidas kommenteerid iseendale timebanki callimist? :D
                      Too on tänapäeval miski popp asi, kuidas vastaselt reade saada.

                      Comment

                      • herlio
                        OlyBet'i ametlik esindaja
                        • Nov 2010
                        • 418

                        #26
                        Re: 2018 OFFTOPIC

                        Kes plaanib minna €1,000,000 GTD Battle of Maltale, siis on oodatud ühinema Facebooki grupiga: Eestlased Battle of Maltal

                        Battle of Malta kvalifikatsioonid jooksevad igapäevaselt, esmaspäeviti €1500 pakett, pühapäevititi 5x paketti garanteeritud, kuid reaalsus on vastavalt esmaspäeviti läheb välja 2 ja viimastel pühapäevadel 7-10 vahel.

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #27
                          Re: 2018 OFFTOPIC

                          Kus sellel sajandil ka need parimad pokkeritoad NL100-200 plo jaoks, rake ja playerpool wise?

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #28
                            Re: 2018 OFFTOPIC

                            Keiss suurde poliitikasse!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: 2018 OFFTOPIC

                              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                              :D

                              No põhimõtteliselt võiks teha PokkeriProde erakonna ja suht suure tõenäosusega jääksime järgmistel valimistel samale künnisele ehk valimiskünnist ei ületaks. See oleks siis ka päris hea suur poliitika.

                              Tegelikult nats totter kui inimesed tahavad teha poliitikat kuskil vabasurma läinud vabasurmaerakonnas - suht sama nagu endale osta auhindu ja karikaid ning premeerida end oma tööde eest ning kõik enda tehtud ja ostetud karikad kapiotsa külalistele näitamiseks riputada. Naksitrallilik Muhvi käitumine, kes endale kirju saadab.

                              Muidugi agul erakonnal jumet nagu oli, aga kui ikka Andrus Hälvikuid ja muid rohkem tundma hakkad, siis on arusaada, et see päris õige asi ei ole. Rohelistega koos prügikasti mädanenud pajupuud kaitsma, et saaks korraks delfi ja postimehe esikaantel figureerida.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #30
                                Re: 2018 OFFTOPIC

                                runkle, me muidu postimehe esilehe uudised saame kätte ... postimehe esilehelt. et kas sul mingit teadmata sisu ka lisada?

                                Comment

                                Working...