2017 OFFTOPIC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #31
    Re: 2017 OFFTOPIC

    Väga hästi töötavad, julgeks pakkuda et maailma parimad regid on Tallinnas, vb mingid Soome mängud võivad karmimad olla. Samas muudelt meestelt actionit on vahepeal korralikult.

    Comment

    • herlio
      OlyBet'i ametlik esindaja
      • Nov 2010
      • 418

      #32
      Re: 2017 OFFTOPIC

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Naljakas, ma külastan foorumit üliharva ja siis satun oma nimelise postituse peale. Balla vend ma pole kunagi olnud.

      Tegelikult tulin siia, et informatsiooni leida, kuidas Hiltonis pokker käima on läinud. Kuidas nädalavahetustel turnad/cashgamed on ? Pole nii ammu live pokkerit mänginud, krooni ajal vist viimati.
      Turniirid iga päev: http://www.olympic-casino.ee/poker/turniirid
      Cashgame õhtust hommikuni tavaliselt 1-2 lauda iga päev, siin õhtuti vaadates näeb aktiivseid laudu: http://www.olympic-casino.com/waitin...ee-et/tables/1

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #33
        Re: 2017 OFFTOPIC

        Algselt postitas herlio Vaata postitust
        Turniirid iga päev: http://www.olympic-casino.ee/poker/turniirid
        Cashgame õhtust hommikuni tavaliselt 1-2 lauda iga päev, siin õhtuti vaadates näeb aktiivseid laudu: http://www.olympic-casino.com/waitin...ee-et/tables/1
        Tänud informatsiooni eest, lehitsesin seda lehekülge ka. Pigem mind huvitas eelkõige milline on mängijaskond, palju on fishe ja kui suurel määral on esindatud siin foorumis oma hariduse saanud regularitel . Aga sellele küsimusele sain vastuse vonkartilt. Eks tuleb oma silmaga üle vaadata.

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #34
          Re: 2017 OFFTOPIC

          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
          Väga hästi töötavad, julgeks pakkuda et maailma parimad regid on Tallinnas, vb mingid Soome mängud võivad karmimad olla. Samas muudelt meestelt actionit on vahepeal korralikult.
          Eeldan, et pigem pead silmas holdemit. Kuidas PLO tase on? Regid head? Muud rahvast käib palju gämblimas?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #35
            Re: 2017 OFFTOPIC

            Tere

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #36
              Re: 2017 OFFTOPIC

              Ohhhhhhh hiiiii!!

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #37
                Re: 2017 OFFTOPIC

                Keegi R I O-sse pro videosid vaatama soovib ühineda.
                Meil lagunes punt ära.Praegu oleks meid neli kes maksavad.Üks härra kogub raha ja majandab ilma tasuta.
                Kui soovi siis PM.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: 2017 OFFTOPIC

                  Kaardiõnne ja päikest kõigile!

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #39
                    Re: 2017 OFFTOPIC

                    aitäh, Sullegi!

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #40
                      Re: 2017 OFFTOPIC

                      Tõmbame sae käima ve?

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #41
                        Re: 2017 OFFTOPIC

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Kõik overlay jahtijad. Betsafes hetkel käimas Big Bang 2 Main Event, kus hetkel ligi 35k overlayd! 50k GTD turniiril. Edu, kes lahingusse veel astuvad, üle tunni late regi veel alles.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #42
                          Re: 2017 OFFTOPIC

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Kellelgi any idea, kus ma saaks müüa nõukaaegseid erinevate kividega kuldehteid ja merevaigust ehteid? Ekspertiis tehtud, legit asjad. Vahepeal kuskil külalehtedes mingid vennad kuulutavad, et ostavad kokku, aga neile pildid saatsin siis ütlesid, et pole huvi. Ju siis bumhundivad mingeid haruldasi kalleid asju.

                          Ilma kivideta ehted viisin Tavidi romukullakokkuostu, aga kividega asjad peaksid idee poolest veidi rohkem väärt olema, sinna ei tahaks esialgu viia...
                          Hei, leidsid ostja?

                          hellame

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #43
                            Re: 2017 OFFTOPIC

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            Hei, leidsid ostja?

                            hellame

                            Müüs mulle. Tuli välja, et varastatud kraam ja nüüd istub kinni.

                            Comment

                            Working...