2017 OFFTOPIC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ballahollic
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 388

    #16
    Re: 2017 OFFTOPIC

    Kiire küsimus, kui mul on palju sisse/väljamakseid pokkerisaitidel siis vist autot liisida ei õnnestu?

    Comment

    • KillerDog
      Räme Fish
      • Apr 2016
      • 22

      #17
      Re: 2017 OFFTOPIC

      Kui sul kindel töökoht ja kindel palk(ei mõtle siin pokkeri igakuist makset), siis saab ikka.Kui aga elatud pokkerist,siis pangad ei näe selles stabiilset sissetulekut ja siis ei anta sulle mingit liisingut ja laenu.Isegi haigekassa ei kehti.Viimase kuue kuu palk samas firmas,siis antakse laenu.

      Comment

      • Rentz
        FPP Pro
        • May 2013
        • 203

        #18
        Re: 2017 OFFTOPIC

        Mulle ei tahetud anda , kuigi olin nõus sissemaksma veel 3000 euri . Öeldi kuna ma olen kandnud pokkerisaidile korduvalt raha sisse siis olen nende jaoks risk ja neid ei huvita palju sa välja oled kandnud nendele loeb ainult see mis sa sisse kannad . Lõpuks sain nendega kokkuleppele et maksan pool auto summat sisse ja võtan veel käändaja.Siis ka veel rõhutati et ma olen erand et tavaliselt nad isegi siis ei anna .

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #19
          Re: 2017 OFFTOPIC



          Need maailma parimad HU mängijad võivad grindida PioSolverit palju tahavad, aga lõpuks võidab ikka Phil Hellmuth.

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #20
            Re: 2017 OFFTOPIC

            Kas kellelgi leidub Hwangi "Advanced Pot Limit Omaha" seeria PDFe?
            Need, mis googlest leiab on poolikud failid kahjuks.

            Comment

            • Blacktor
              Jube Noob
              • Dec 2010
              • 112

              #21
              Re: 2017 OFFTOPIC




              Sama mis oli Olys?
              Pafi kampaania oli saast... See on vist mõistlik taas :P

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #22
                Re: 2017 OFFTOPIC

                Huvitav, et need tasuta spinnid pole üle teinud. Sama nii Coolbetis kui Pafis.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Xavi
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2012
                  • 346

                  #23
                  Re: 2017 OFFTOPIC

                  panete värvidele või kolmandikele?

                  Comment

                  • elrosmeero
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 239

                    #24
                    Re: 2017 OFFTOPIC

                    Võib värvidele see kampaania panna. Pafis on laup-pühap ja lisaks neljap-reede ka.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #25
                      Re: 2017 OFFTOPIC

                      Pole midagi tulnud üle

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #26
                        Re: 2017 OFFTOPIC

                        ma coolbetis küll ühtegi teemalauda ei näe terve päev juba. Ainult minul nii ?

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #27
                          Re: 2017 OFFTOPIC

                          miks ma postitada ei saa?


                          edit: nvm, nett or sth vist

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #28
                            Re: 2017 OFFTOPIC

                            Kas Tallinnas mingit kasiinovälist livepokkeri teemat ka toimub?(Kuskil pubis vms)

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #29
                              Re: 2017 OFFTOPIC

                              oeh, lugesin petturite teemat ja ammu pole niipalju naerda saanud. aasta oli siis enamjaolt 2009-2012, kahjuks nüüd pokkeritemaatika suuresti vist välja surnud siinkandis. Huvitav oli ka näha, et kõik mingil hetkel ballad vennad nüüd bännitud/petturid/kahtlustatavad - Erit, inward, svenza, klaas jne.

                              Ise teen vanade aegade mälestuseks täna mõne turna starsis, äkki mõni EPIC laks tuleb ära ka

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #30
                                Re: 2017 OFFTOPIC

                                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                                oeh, lugesin petturite teemat ja ammu pole niipalju naerda saanud. aasta oli siis enamjaolt 2009-2012, kahjuks nüüd pokkeritemaatika suuresti vist välja surnud siinkandis. Huvitav oli ka näha, et kõik mingil hetkel ballad vennad nüüd bännitud/petturid/kahtlustatavad - Erit, inward, svenza, klaas jne.

                                Ise teen vanade aegade mälestuseks täna mõne turna starsis, äkki mõni EPIC laks tuleb ära ka
                                Naljakas, ma külastan foorumit üliharva ja siis satun oma nimelise postituse peale. Balla vend ma pole kunagi olnud.

                                Tegelikult tulin siia, et informatsiooni leida, kuidas Hiltonis pokker käima on läinud. Kuidas nädalavahetustel turnad/cashgamed on ? Pole nii ammu live pokkerit mänginud, krooni ajal vist viimati.

                                Comment

                                Working...