2017 OFFTOPIC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    2017 OFFTOPIC



    Keegi Emma kohta ei tea midagi?
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #2
    Re: 2017 OFFTOPIC

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust


    Keegi Emma kohta ei tea midagi?
    Pärnus elab, mine külla.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #3
      Re: 2017 OFFTOPIC

      Keegi äkki saab seda artiklit sheerida? http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ga?id=77995452

      Comment

      • Ranson
        Räme Fish
        • Nov 2009
        • 2

        #4
        Re: 2017 OFFTOPIC

        Algselt postitas widescreen Vaata postitust
        Keegi äkki saab seda artiklit sheerida? http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ga?id=77995452
        Aga palun.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #5
          Re: 2017 OFFTOPIC

          VisaHing räägi kuidas pärnus läks

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: 2017 OFFTOPIC

            Dealt to Priidix [Ts Td]
            flower210981 has timed out
            flower210981: folds
            apomath88: folds
            Sanct1ty: raises $2.35 to $4.35
            Priidix: raises $8.70 to $13.05
            Aqua B: calls $12.05
            maiduu1: raises $26.95 to $40
            Sanct1ty: folds
            Priidix: raises $192.92 to $232.92 and is all-in
            Aqua B: folds
            maiduu1 said, "only aces ?"
            Priidix said, "<3"
            maiduu1 said, "QQ"
            maiduu1: folds
            Uncalled bet ($192.92) returned to Priidix
            Priidix collected $97.40 from pot
            Priidix: doesn't show hand
            Priidix said, "lol"

            Vahel eksib paar eestlast zoom pooli ära, ning loodetavasti tuleb veel rohkem hatei kui mu päevikus.

            All the love for you guys
            HH obv for getting light calls

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: 2017 OFFTOPIC

              obviously kirjutasid HH-s KsKd asemele TsTd

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #8
                Re: 2017 OFFTOPIC

                Naaaaaaaaaaaaaaaaahhhh, see oleks alatu :D
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: 2017 OFFTOPIC

                  Panin paar raamatut müüki, kui kedagi huvitab: https://osta-ee.postimees.ee/index.p...fo&id=94390952
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: 2017 OFFTOPIC

                    Kellelgi any idea, kus ma saaks müüa nõukaaegseid erinevate kividega kuldehteid ja merevaigust ehteid? Ekspertiis tehtud, legit asjad. Vahepeal kuskil külalehtedes mingid vennad kuulutavad, et ostavad kokku, aga neile pildid saatsin siis ütlesid, et pole huvi. Ju siis bumhundivad mingeid haruldasi kalleid asju.

                    Ilma kivideta ehted viisin Tavidi romukullakokkuostu, aga kividega asjad peaksid idee poolest veidi rohkem väärt olema, sinna ei tahaks esialgu viia...

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #11
                      Re: 2017 OFFTOPIC

                      soz mate
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #12
                        Re: 2017 OFFTOPIC

                        See John Hesp WSOP finaallauas on nagu jumal kes on pokkerile appi tulnud.
                        WSOP-il võib-olla polegi asi nii hull aga kui ikka vaadata mõnda EPT-Pokserstars CS lauda siis on asi ikka väga hull.
                        Lauas istuvad ainult kivinägudega robotid.

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #13
                          Re: 2017 OFFTOPIC

                          Kuna ilmad on halvad tegime väikse eriturniiri Bestafes tänaseks. Kui võitja on siit ja 100+ postitusega lisan omalt poolt chipikohvri ka veel :)
                          Lisainfo siin.

                          Comment

                          • elrosmeero
                            FPP Pro
                            • Jan 2011
                            • 239

                            #14
                            Re: 2017 OFFTOPIC

                            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                            Kuna ilmad on halvad tegime väikse eriturniiri Bestafes tänaseks. Kui võitja on siit ja 100+ postitusega lisan omalt poolt chipikohvri ka veel :)
                            Lisainfo siin.
                            Saatsin PMi

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #15
                              Re: 2017 OFFTOPIC

                              Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                              Saatsin PMi
                              Eriti uhke, hea teada et foorumis on ikkagi elu veel sees (Y)

                              Comment

                              Working...