Re: Where will amazing happen this year?
jep nii ta on , see diil oli nuts denverile ! Iverson on suht finished vend(suhtumise probleemid jne) , billups jälle boostib räigelt oma võistkonda . Loodan ja usun , et denver võtab selle seeria ära :)
Algselt postitas pikk28
Comment