Where will amazing happen this year?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k1ly
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 205

    #16
    Re: Where will amazing happen this year?

    Algselt postitas pikk28
    jah denver on hoos!
    uskumatu ikka kui suur vahe on Billul ja Iversonil. Üks vend on meeskonnamängija ning teine surab üksi.
    jep nii ta on , see diil oli nuts denverile ! Iverson on suht finished vend(suhtumise probleemid jne) , billups jälle boostib räigelt oma võistkonda . Loodan ja usun , et denver võtab selle seeria ära :)

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #17
      Re: Where will amazing happen this year?

      Orlando on ka Idast ainuke meeskond, kes Cavaliers&Lebroni vastu miskit hetkel korraldada suudab, seega Ida finaal on igatahes väga hea. Ise pooldan Magicut ja arvan, et korralike esituste korral on nad võimelised ka seeria ära võtma.

      Läänest olen juba aastaid Lakersi fänn, ütleme sellest ajast, mil Kobe rookie'na tuli ja ma ta korvpalli kaarte koguma hakkasin, seega loodan, et suudavad Denverit võita, kuigi tuleb arvatavasti pikk ja tasavägine seeria, sest Denver on hetkel vägagi hea.

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #18
        Re: Where will amazing happen this year?

        Algselt postitas -andres-
        Läänest olen juba aastaid Lakersi fänn, ütleme sellest ajast, mil Kobe rookie'na tuli
        Ise samamoodi Lebroni fänn, kuigi orlando vastu ei ole midagi (cmon, superman), olen siiski see aasta clevelandi võidu poolt. finaalis võiks vastas olla lakers, seda vastasseisu ootaks finaalide tasemel huviga.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #19
          Re: Where will amazing happen this year?

          ma arvan, et kui LA ja CLE saavad finaali, siis tuleb igav finaal. CLE vajutab ära.
          Seega DEN oleks minu arvamust mööda parem vastane.

          Comment

          • grigory
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 74

            #20
            Re: Where will amazing happen this year?

            Amazing happend here!!

            http://www.youtube.com/v/N8Ry--J8hwg&hl=en&fs=1



            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #21
              Re: Where will amazing happen this year?

              Algselt postitas Tarmonator
              ma arvan, et kui LA ja CLE saavad finaali, siis tuleb igav finaal. CLE vajutab ära.
              Seega DEN oleks minu arvamust mööda parem vastane.
              LA vajutab ära ja DEN siis mitte we?:D

              põhihooajal kaotas DEN mõlemad mängud!

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #22
                Re: Where will amazing happen this year?

                vajutab Denverile ka kindlasti ära, aga vb natuke huvitavam tuleb seeria

                krdi luckbox see James ;D

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #23
                  Re: Where will amazing happen this year?

                  Algselt postitas grigory
                  Amazing happend here!!

                  http://www.youtube.com/v/N8Ry--J8hwg&hl=en&fs=1

                  Super!
                  Muuseas väga vinge videomontaaz, üliprofessionaalne!

                  Comment

                  • Arcticman
                    FPP Pro
                    • Apr 2009
                    • 208

                    #24
                    Re: Where will amazing happen this year?

                    Algselt postitas Tarmonator
                    krdi luckbox see James ;D
                    valus shark ikka. :D

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #25
                      Re: Where will amazing happen this year?

                      vict LAle tuleb v6it vict...:)
                      pmts sama saatus mis esimeses mängus:D

                      ja tuligi ära 2-1 siis LAle:)

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #26
                        Re: Where will amazing happen this year?

                        Mõlemad poolfinaalid on seni olnud ikka väga karmilt ühtlased. 7+7 anybody?

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #27
                          Re: Where will amazing happen this year?

                          njh peale CLE luttisaamist pole keegi siia millegip2rast midagi kirjutanud:D

                          aga jah LA paneb vast kinni selle ürituse:)

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #28
                            Re: Where will amazing happen this year?

                            täna tuli LA vähe raskem võit..

                            lisaajal 101:96

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #29
                              Re: Where will amazing happen this year?

                              Algselt postitas K2snakas
                              täna tuli LA vähe raskem võit..

                              lisaajal 101:96
                              obv unustasin raha panna.. lakers paneb kotti ära asja muidugi. mingi 4-2 pakun. järgmised kaks mängu orlandos, ühe nendest vähemalt saab LAL kotti.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #30
                                Re: Where will amazing happen this year?

                                Algselt postitas vennike
                                obv unustasin raha panna.. lakers paneb kotti ära asja muidugi. mingi 4-2 pakun. järgmised kaks mängu orlandos, ühe nendest vähemalt saab LAL kotti.
                                järgmised 3 on orlandos juhul kui LA 4-0 2ra ei koti neid!

                                Comment

                                Working...