BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #31
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

    Algselt postitas Rage
    ausalt.. eestis maksaks selline ratas 10k+.. ukrainas on asi teine..esiteks on kõik hinnad seal räigelt odavamad + päris suur osa rattaid.. mis sa siin poes näed.. tehakse ja pannakse kokku seal.. sa pead seda ratast ise nägema ja proovima.. ja usu mind sul pole midagi enam öelda tema amortide või raami kohta... esihark on imo võimsamaid kui ma siinkandis üldse olen poes näinud..

    jah kaal on raske.. aga fck.. ma kaalun ka mitte vähe ja mu põhiline concern oligi, et ma võin rahulikult seda kasvõi kuumaastikul ruunata, ilma et ta all ära sureks.. hetkeks siis kolm aastat juba ruunanud seda ratast.. midagi vahetama pole pidanud.. käib igaaastases hoolduses.. no tagumine pidur vist vajab nyyd vahetamist..

    EDIT: ja tegelt ma olen enne ka selle sama asja otsa sattunud, et olen postitanud pildi.. ja pildil ta tundub mingi väike 1,5k maksev küna mida rimist või jyskist sai aiatoole ostes pealekauba.. ehk siis suht lootusetu üritus seda ratast pildi pealt näidata..
    ukrainast või mitte aga ratas on ikkagi raske!

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

      näehh.. see on ka raske.. registrimass 1940kg


      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #33
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

        Taanis on see jalgratta teema fantastiline, õues võib vihma sadada, aga peole minek on, siis kontsades ja seelikutes naised hüppavad ratta selge ja väntavad peole.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #34
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

          Algselt postitas RudiTurbo
          Taanis on see jalgratta teema fantastiline, õues võib vihma sadada, aga peole minek on, siis kontsades ja seelikutes naised hüppavad ratta selge ja väntavad peole.
          Seal mingi hull ratta fännamine käib ;D

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #35
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

            Algselt postitas TIGRANO
            Seal mingi hull ratta fännamine käib ;D
            Siin minu linnas lõppeb enne jalakäia tee ära, kui jalgrattatee :)

            On mõned kohad, kus on autotee kõrval jalgrattatee olemas ning püsti on jalakäimise keelumärk :P

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #36
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              ma tükk aega ka planeerinud ratast osta. nüüd lõpuks olen vist otsustanud.
              ostan vist sellise : http://www.tunturi-bicycles.com/fi/t...miehet/x320-m/
              saan 6k-ga maaletooja käest otse.
              kuidas ratas on?

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #37
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                kuidas ratas on?
                oh wow, siiamaani tähistad valimisvõitu?

                Comment

                Working...