BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #16
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

    Algselt postitas vsiu100
    :D ;D :D
    19kg ehk minu kehamassile peab vastu

    ja btw.. ma lendan kellelegi sahtlisse, kui hakkab mingi teema, et kahe amordiga paha ja kaal suur ja muu sada imet.. ma käin selle rattaga poes viina järgi ja aegajalt nädalavahetustel sõidan Ülemiste järve ümber omaks lõbuks.. seega säästke mind ulmetitaanraamidega super-truuper-torso rataste teemast.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #17
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

      Algselt postitas Rage
      19kg ehk minu kehamassile peab vastu

      ja btw.. ma lendan kellelegi sahtlisse, kui hakkab mingi teema, et kahe amordiga paha ja kaal suur ja muu sada imet.. ma käin selle rattaga poes viina järgi ja aegajalt nädalavahetustel sõidan Ülemiste järve ümber omaks lõbuks.. seega säästke mind ulmetitaanraamidega super-truuper-torso rataste teemast.
      liiga raske ratas imo

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

        Algselt postitas Rage
        19kg ehk minu kehamassile peab vastu

        ja btw.. ma lendan kellelegi sahtlisse, kui hakkab mingi teema, et kahe amordiga paha ja kaal suur ja muu sada imet.. ma käin selle rattaga poes viina järgi ja aegajalt nädalavahetustel sõidan Ülemiste järve ümber omaks lõbuks.. seega säästke mind ulmetitaanraamidega super-truuper-torso rataste teemast.
        no kahe amordiga on head muidu, aga alla 5 tonnisel rattal ei ole ühtegi amorti vaid amordi imitatsioonid

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #19
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

          Algselt postitas variatsioon
          liiga raske ratas imo
          Mis on siis norm kaal ???

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #20
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

            Algselt postitas variatsioon
            liiga raske ratas imo
            :D ;D :D ;D :D

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #21
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

              Algselt postitas Rage
              19kg ehk minu kehamassile peab vastu

              ja btw.. ma lendan kellelegi sahtlisse, kui hakkab mingi teema, et kahe amordiga paha ja kaal suur ja muu sada imet.. ma käin selle rattaga poes viina järgi ja aegajalt nädalavahetustel sõidan Ülemiste järve ümber omaks lõbuks.. seega säästke mind ulmetitaanraamidega super-truuper-torso rataste teemast.
              võiks titaanraamiga olla

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #22
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                Algselt postitas Codecci
                no kahe amordiga on head muidu, aga alla 5 tonnisel rattal ei ole ühtegi amorti vaid amordi imitatsioonid
                ausalt.. eestis maksaks selline ratas 10k+.. ukrainas on asi teine..esiteks on kõik hinnad seal räigelt odavamad + päris suur osa rattaid.. mis sa siin poes näed.. tehakse ja pannakse kokku seal.. sa pead seda ratast ise nägema ja proovima.. ja usu mind sul pole midagi enam öelda tema amortide või raami kohta... esihark on imo võimsamaid kui ma siinkandis üldse olen poes näinud..

                jah kaal on raske.. aga fck.. ma kaalun ka mitte vähe ja mu põhiline concern oligi, et ma võin rahulikult seda kasvõi kuumaastikul ruunata, ilma et ta all ära sureks.. hetkeks siis kolm aastat juba ruunanud seda ratast.. midagi vahetama pole pidanud.. käib igaaastases hoolduses.. no tagumine pidur vist vajab nyyd vahetamist..

                EDIT: ja tegelt ma olen enne ka selle sama asja otsa sattunud, et olen postitanud pildi.. ja pildil ta tundub mingi väike 1,5k maksev küna mida rimist või jyskist sai aiatoole ostes pealekauba.. ehk siis suht lootusetu üritus seda ratast pildi pealt näidata..

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #23
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                  Minu jaoks on lausa naljakas, kui 90kg+ mees viriseb ratta kaalu üle, 65-80 kg mehe puhul võib isegi mõista

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #24
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                    ma tükk aega ka planeerinud ratast osta. nüüd lõpuks olen vist otsustanud.
                    ostan vist sellise : http://www.tunturi-bicycles.com/fi/t...miehet/x320-m/
                    saan 6k-ga maaletooja käest otse.

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #25
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                      Algselt postitas kvaliteet
                      Ühel pildil on taustaks tuba ja teisel mets.
                      Hiljem uurin edasi, kindlasti leian veel erinevusi.
                      nope, that's about it.
                      ;D

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #26
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                        Ma tahaks ka korraliku jalgratta osta suveks...ja loodetavasti pokkerirahade eest. Ei ole autoga sõitmisest üldse huvitatud ausalt öeldes, võibolla kunagi kauges tulevikus. Kujutan ette, et kui raha oleks, muretseks ikkagi pigem mootorratta kui auto.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #27
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                          Algselt postitas Uniquest
                          Ma tahaks ka korraliku jalgratta osta suveks...ja loodetavasti pokkerirahade eest. Ei ole autoga sõitmisest üldse huvitatud ausalt öeldes, võibolla kunagi kauges tulevikus. Kujutan ette, et kui raha oleks, muretseks ikkagi pigem mootorratta kui auto.
                          njah, respect?

                          ise pole huvitatud näit. -20C bussi ootamisest vms.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #28
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                            Algselt postitas Uniquest
                            Ma tahaks ka korraliku jalgratta osta suveks...ja loodetavasti pokkerirahade eest. Ei ole autoga sõitmisest üldse huvitatud ausalt öeldes, võibolla kunagi kauges tulevikus. Kujutan ette, et kui raha oleks, muretseks ikkagi pigem mootorratta kui auto.
                            Ostsin ratta endale, jumalast vinge hommikuti väike ring teha või siis päeval sessi vahele väike sõit randa.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                              Algselt postitas vsiu100
                              njah, respect?

                              ise pole huvitatud näit. -20C bussi ootamisest vms.
                              Üldiselt auto on nuts aga väikseid vahemaid linnas (trenni minek, sõbra juurde minek jms) keset palavat suvepäeva eelistan ratast autole.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #30
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                                Mingeid lühikesi otsi on tõesti mõnus suvel rattaga lasta. Olenevalt teekonnast võib isegi kiiremini saada kui autoga.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...