BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

    Tervitaks kõiki NL5 shortstackereid!






  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

    high roller

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #3
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

      mul pole sedagi :(

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #4
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

        :-\

        Comment

        • krayzie
          Grinder
          • Oct 2008
          • 706

          #5
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

          solid

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #6
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

            u are my hero sir

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #7
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

              Kuule see neist kolmest kõige asjalikum teema :D

              järgmisena pildid näpurulast?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                Algselt postitas kivisaba
                mul pole sedagi :(
                this ;D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                  odoot.. see on nüüd mis topic? kuhu postitame oma rattaid mis pokkerirahade eest ostetud? või niisama rattaid vms?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                    Algselt postitas Rage
                    odoot.. see on nüüd mis topic? kuhu postitame oma rattaid mis pokkerirahade eest ostetud? või niisama rattaid vms?
                    kõik rattad ja bad beatid

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)


                      minu jalgratas.. ukrainast sai toodud, 3,6k maksis eesti rahas, pildi pealt ei paista väljagi mihuke mürakas ja suur ratas see on, aga krt nii suure ja tugeva raamiga siinsest poest ei leia, kui aint miskiseid pro-mäelaskumise 20k rattaid.. igati rahul ostuga..

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                        Algselt postitas Rage

                        minu jalgratas.. ukrainast sai toodud, 3,6k maksis eesti rahas, pildi pealt ei paista väljagi mihuke mürakas ja suur ratas see on, aga krt nii suure ja tugeva raamiga siinsest poest ei leia, kui aint miskiseid pro-mäelaskumise 20k rattaid.. igati rahul ostuga..

                        leia pildilt 10 erinevust

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                          Algselt postitas Rage

                          minu jalgratas.. ukrainast sai toodud, 3,6k maksis eesti rahas, pildi pealt ei paista väljagi mihuke mürakas ja suur ratas see on, aga krt nii suure ja tugeva raamiga siinsest poest ei leia, kui aint miskiseid pro-mäelaskumise 20k rattaid.. igati rahul ostuga..
                          palju kaalub?

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #14
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)



                            Pokkerirahade eest ostetud

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL vol 3 (pics incl)

                              Algselt postitas variatsioon
                              palju kaalub?
                              :D ;D :D

                              Comment

                              Working...