Parem mängida pokkerit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ibis
    Julm Donk
    • Sep 2016
    • 36

    #1

    Parem mängida pokkerit

    .
    Last edited by Ibis; 01.09.17, 15:31.
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #2
    Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

    Küsimus pigem see, et kas sina kes sa siin kasutajana Ibis kirjutad, käid üldse tööl? Mõtlen siis palgatööl, et keegi juhataja Jüri maksab sulle palka. Teiseks kui niipalju trollida oskad ja jõuad siis hea suunamisega õpib kindlasti pokkeri selgeks.

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #3
      Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      Küsimus pigem see, et kas sina kes sa siin kasutajana Ibis kirjutad, käid üldse tööl? Mõtlen siis palgatööl, et keegi juhataja Jüri maksab sulle palka. Teiseks kui niipalju trollida oskad ja jõuad siis hea suunamisega õpib kindlasti pokkeri selgeks.
      Kas just pokkeri, aga palgalisi trolle on ka olemas.

      Comment

      • fl0p
        Jube Noob
        • Jun 2016
        • 143

        #4
        Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

        Algselt postitas Ibis
        Troll ma pole ja ei tahagi trolliks saada. Küll aga olen ma palgaline postitaja
        Kas lihtsam poleks tänapäeval mingit botti postitama panna? :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

          Igaljuhul mõistlik omada töökohta + vabal ajal mängida ja lisa teenida.

          Enne PRO-ks hakkamist peab vaatama, et aasta üürid+kommunaalid ja söögirahad olemas, et ei leiaks end üksmoment tänavalt, sest 20bi-ne downswing sõi BR ära.

          Samuti kui midagi juhtub ja haigekassat pole?

          jne jne :)

          //Ranka oli kõva pro siin aastaid. Eile tuli viru keskuses vastu ( üsna räsitud olemisega ) ja küsis, et kle tee viiekas. Saan paki suitsu ja Mac-ist friikad võtta. Uuris ka kuidas meil siin läheb ,et ta pole juba üle poole aasta Foorumisse pääsenud. Rääkis midagi ka sellest, et naine oli Codecciga kokku elama läinud jne.
          Long story short: Lubas meid külastama tulla kui raamatukogusse peaks pääsema arvuti taha.
          Last edited by VisaHing; 05.10.16, 15:24.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6
            Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Igaljuhul mõistlik omada töökohta + vabal ajal mängida ja lisa teenida.

            Enne PRO-ks hakkamist peab vaatama, et aasta üürid+kommunaalid ja söögirahad olemas, et ei leiaks end üksmoment tänavalt, sest 20bi-ne downswing sõi BR ära.

            Samuti kui midagi juhtub ja haigekassat pole?

            jne jne :)

            //Ranka oli kõva pro siin aastaid. Eile tuli viru keskuses vastu ( üsna räsitud olemisega ) ja küsis, et kle tee viiekas. Saan paki suitsu ja Mac-ist friikad võtta. Uuris ka kuidas meil siin läheb ,et ta pole juba üle poole aasta Foorumisse pääsenud. Rääkis midagi ka sellest, et naine oli Codecciga kokku elama läinud jne.
            Long story short: Lubas meid külastama tulla kui raamatukogusse peaks pääsema arvuti taha.

            :D

            Comment

            • NhTyGgWp
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 89

              #7
              Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

              Njaa, ega neid sarnaseid lugusid on küll ja küll. Võime küll pihku itsitada, näe lolli. Aga kes meist ei oleks mingi hetk bustosse läinud, eks on mul õigus??

              Ma olen suur Rocky frantsiisi fänn, olen näinud kõiki osasid vähemalt 2 korda. Ja ühes osas, äkki oli Rocky Balboa (2006) oli üks mu lemmiktsitaate - - -> "It ain´t about how hard you HIT, it´s about how hard you can GET HIT - and keep moving FORWARD!"

              Mõelge ikka 100 korda enne läbi, kui tahate kõik munad pokkeri peale panna. Tegelt ka. Kõrval hobina, mõistlikel panustel sobida - muidugi, go for it! Aga päevast päeva nühkida ja bad beate saada olulistel hetkedel - it ain´t all rainbows and sun shines.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Tööl häbistav käia - parem mängida pokkerit

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Igaljuhul mõistlik omada töökohta + vabal ajal mängida ja lisa teenida.

                Enne PRO-ks hakkamist peab vaatama, et aasta üürid+kommunaalid ja söögirahad olemas, et ei leiaks end üksmoment tänavalt, sest 20bi-ne downswing sõi BR ära.

                Samuti kui midagi juhtub ja haigekassat pole?

                jne jne :)

                //Ranka oli kõva pro siin aastaid. Eile tuli viru keskuses vastu ( üsna räsitud olemisega ) ja küsis, et kle tee viiekas. Saan paki suitsu ja Mac-ist friikad võtta. Uuris ka kuidas meil siin läheb ,et ta pole juba üle poole aasta Foorumisse pääsenud. Rääkis midagi ka sellest, et naine oli Codecciga kokku elama läinud jne.
                Long story short: Lubas meid külastama tulla kui raamatukogusse peaks pääsema arvuti taha.
                ROFL. Kogemata sattusin peale.

                Comment

                Working...