Raha teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #1

    Raha teema

    Vabandust! See oli lihtsalt kellegi teise huvitav artikkel.
    Last edited by Wolferk; 27.09.16, 17:34.
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #2
    Re: Raha teema

    I feel you bro

    Comment

    • Wolferk
      Jube Noob
      • Jun 2012
      • 176

      #3
      Re: Raha teema

      Algselt postitas lazyeye
      Sellest üllitisest saan ma aru, et Wolferk on otsustanud vaene olla
      Ei, muidugi mitte. See jutt käib inimeste kohta, kes ei viitsi raha nimel piisavalt pingutada.

      Comment

      • fl0p
        Jube Noob
        • Jun 2016
        • 143

        #4
        Re: Raha teema

        Vähemalt kirjavahemärkidega on seekord tagasi hoitud. Kooner...

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: Raha teema

          Algselt postitas fl0p Vaata postitust
          Vähemalt kirjavahemärkidega on seekord tagasi hoitud. Kooner...
          Noh, asi on vast peamiselt selles, et Wolferk pole päriselus Vilja Kiisler kes selle arvamusloo pool aastat tagasi Äripäeva kirjutas.

          Comment

          Working...