Raul Oja

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #1

    Raul Oja

    Kas Raul Oja on siin admin? Sellenimeline isik saadab mulle Facebookis sõnumeid. Väidab, et on elukutselije spordiennustaja ja on arbitraaz ennustamisega juba 2 miljonit Eurot teeninud. Käib mulle kogu aeg pinda, et ma siin foorumis positusi teeksin, et siin elu uuesti käima lüüa ja foorumis liikmete külastatavust/postitamisi suurendada. Algul lubad mulle, et õpetab mind ka arbitraazennustama, et siis teenin mingi 7000€ kuus. Kuna ma ikka veel midagi positanud polnud, siis nüüd lubas mind stakeda. Et kui 5 head postitust foorumis teen, siis kannab mulle konto peale kohe 1000€. Kõige huvitavam on see...algul ta ütles, et ei avalikusta oma tegelikku nime...aga nüüd väidab, et Raul Oja ongi ta tegelik nimi. Ütleb, et on selle foorumi admin. Väidetavalt tahab siin foorumis külastajate aktiivsust suurendada, kuna teenib selle foorumiga raha. Ütleb, et teenib foorumi esilehel olevate pokkeritubade reklaamimise pealt iga reklaamiga(6) 2000€ kuus ehk siis kokku mingi 12 000€ kuus. Kõik see värk tundub nii ebareaalne, mis ta mulle positanud on. Tundub lihtsalt, et keegi trollib siin foorumis täiega. Äkki BentleyFlyingSpur?
  • Ibis
    Julm Donk
    • Sep 2016
    • 36

    #2
    Re: Raul Oja

    Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kas Raul Oja on siin admin? Sellenimeline isik saadab mulle Facebookis sõnumeid. Väidab, et on elukutselije spordiennustaja ja on arbitraaz ennustamisega juba 2 miljonit Eurot teeninud. Käib mulle kogu aeg pinda, et ma siin foorumis positusi teeksin, et siin elu uuesti käima lüüa ja foorumis liikmete külastatavust/postitamisi suurendada. Algul lubad mulle, et õpetab mind ka arbitraazennustama, et siis teenin mingi 7000€ kuus. Kuna ma ikka veel midagi positanud polnud, siis nüüd lubas mind stakeda. Et kui 5 head postitust foorumis teen, siis kannab mulle konto peale kohe 1000€. Kõige huvitavam on see...algul ta ütles, et ei avalikusta oma tegelikku nime...aga nüüd väidab, et Raul Oja ongi ta tegelik nimi. Ütleb, et on selle foorumi admin. Väidetavalt tahab siin foorumis külastajate aktiivsust suurendada, kuna teenib selle foorumiga raha. Ütleb, et teenib foorumi esilehel olevate pokkeritubade reklaamimise pealt iga reklaamiga(6) 2000€ kuus ehk siis kokku mingi 12 000€ kuus. Kõik see värk tundub nii ebareaalne, mis ta mulle positanud on. Tundub lihtsalt, et keegi trollib siin foorumis täiega. Äkki BentleyFlyingSpur?
    mulle tundub et sa oled selle kõik ise välja mõelnud cammon

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #3
      Re: Raul Oja

      Algselt postitas Ibis Vaata postitust
      mulle tundub et sa oled selle kõik ise välja mõelnud cammon
      "Postitusi: 1"

      Comment

      • lazyeye
        Bännitud
        • Sep 2016
        • 73

        #4
        Re: Raul Oja

        Raul Oja peaks foorumi administraator küll olema

        Kuid seda 2 millioni asja kohta täpselt ei tea

        Võib tõsi olla

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Raul Oja

          Raul Oja kirjutab sulle facebookis ning ei olnud nõus enda nime avaldama?

          seems legit.

          1000 euri = 5 asjalikku posti. No 1 oled ära teinud, et 4 veel.
          Mulle praegu Ranka maksab ainult, siis kui kellegi ära bannin ja siis ka saan raha taaras.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6
            Re: Raul Oja

            Selle foorumi IQ keskmine on kõvasti langenud viimasel ajal

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: Raul Oja

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Selle foorumi IQ keskmine on kõvasti langenud viimasel ajal
              kõik kellel iq-d vähegi oli lasid ammu jalga :D

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #8
                Re: Raul Oja

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                kõik kellel iq-d vähegi oli lasid ammu jalga :D
                Views: 182

                Keegi ikka käib

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Raul Oja

                  Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                  Kas Raul Oja on siin admin? Sellenimeline isik saadab mulle Facebookis sõnumeid. Väidab, et on elukutselije spordiennustaja ja on arbitraaz ennustamisega juba 2 miljonit Eurot teeninud. Käib mulle kogu aeg pinda, et ma siin foorumis positusi teeksin, et siin elu uuesti käima lüüa ja foorumis liikmete külastatavust/postitamisi suurendada. Algul lubad mulle, et õpetab mind ka arbitraazennustama, et siis teenin mingi 7000€ kuus. Kuna ma ikka veel midagi positanud polnud, siis nüüd lubas mind stakeda. Et kui 5 head postitust foorumis teen, siis kannab mulle konto peale kohe 1000€. Kõige huvitavam on see...algul ta ütles, et ei avalikusta oma tegelikku nime...aga nüüd väidab, et Raul Oja ongi ta tegelik nimi. Ütleb, et on selle foorumi admin. Väidetavalt tahab siin foorumis külastajate aktiivsust suurendada, kuna teenib selle foorumiga raha. Ütleb, et teenib foorumi esilehel olevate pokkeritubade reklaamimise pealt iga reklaamiga(6) 2000€ kuus ehk siis kokku mingi 12 000€ kuus. Kõik see värk tundub nii ebareaalne, mis ta mulle positanud on. Tundub lihtsalt, et keegi trollib siin foorumis täiega. Äkki BentleyFlyingSpur?
                  Kahjuks Raul Oja ei ole selle foorumi administraator. Peeter Oja siiski võiks olla ....

                  Comment

                  • lõvikuningas
                    Räme Fish
                    • Sep 2016
                    • 7

                    #10
                    Re: Raul Oja

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Selle foorumi IQ keskmine on kõvasti langenud viimasel ajal
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Ibis
                      Julm Donk
                      • Sep 2016
                      • 36

                      #11
                      Re: Raul Oja

                      Kui see kõik tõsi on siis ma võtaks pakkumise vastu. Teeks veel neli postitust ja kasseeriks raha sisse. Lihtsamast lihtsam. Kuidas see saab olla, et tal sinu väitel nimi Raul Oja aga ise väidab, et ei ütle oma nime, ebakõla.

                      Comment

                      • lazyeye
                        Bännitud
                        • Sep 2016
                        • 73

                        #12
                        Re: Raul Oja

                        Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                        Kas Raul Oja on siin admin? Sellenimeline isik saadab mulle Facebookis sõnumeid. Väidab, et on elukutselije spordiennustaja ja on arbitraaz ennustamisega juba 2 miljonit Eurot teeninud. Käib mulle kogu aeg pinda, et ma siin foorumis positusi teeksin, et siin elu uuesti käima lüüa ja foorumis liikmete külastatavust/postitamisi suurendada. Algul lubad mulle, et õpetab mind ka arbitraazennustama, et siis teenin mingi 7000€ kuus. Kuna ma ikka veel midagi positanud polnud, siis nüüd lubas mind stakeda. Et kui 5 head postitust foorumis teen, siis kannab mulle konto peale kohe 1000€. Kõige huvitavam on see...algul ta ütles, et ei avalikusta oma tegelikku nime...aga nüüd väidab, et Raul Oja ongi ta tegelik nimi. Ütleb, et on selle foorumi admin. Väidetavalt tahab siin foorumis külastajate aktiivsust suurendada, kuna teenib selle foorumiga raha. Ütleb, et teenib foorumi esilehel olevate pokkeritubade reklaamimise pealt iga reklaamiga(6) 2000€ kuus ehk siis kokku mingi 12 000€ kuus. Kõik see värk tundub nii ebareaalne, mis ta mulle positanud on. Tundub lihtsalt, et keegi trollib siin foorumis täiega. Äkki BentleyFlyingSpur?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by lazyeye; 20.09.16, 16:53.

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #13
                          Re: Raul Oja

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Selle foorumi IQ keskmine on kõvasti langenud viimasel ajal
                          Mhm.. piinlik veits

                          Comment

                          • BentleyFlyingSpur
                            Julm Donk
                            • Aug 2016
                            • 48

                            #14
                            Re: Raul Oja

                            Wolferk mina küll sinu sõber olla ei taha, kui sa sõpradega niiviisi käitud - oksendad diivanid täis

                            Comment

                            • BentleyFlyingSpur
                              Julm Donk
                              • Aug 2016
                              • 48

                              #15
                              Re: Raul Oja

                              Ja Wolferk ära unista, mina pole sinuga facebookis suhelnud.

                              Comment

                              Working...