Laulukaares kiikumas on siin keegi käinud? Huvitaks ka teiste kogemust lugeda. http://alpinist.ee/laskumine/?p=939 Ma täna käisin esimest korda ja üliüliäge elamus oli. Top10 elamus, nagu nad ütlesid ja neil oli õigus. Hirmus oli, aga ilma oleks igav olnud :) Lugesin mõttes kolmeni ja lihtsalt viskusin :) Esimese kaare ajal läks hirm kohe üle. Üle kolme aasta teevad seda juba seal ja ma alles hommikul kuulsin. Bronnisin telefoniteel ja viimasel hetkel. Sain kiikumise 5.- soodsamalt ja tasuta video, mis muidu 7.-. Tänu sellele voucherile: http://tinyurl.com/vautser15-5.
Kiikumine laulukaares
Collapse
X
-
Comment
-
Re: Kiikumine laulukaares
TOP10 on väheöeldud. endal teisel kohal lifetime ilmselt esimese suudluse ja milestone handi vahel.Algselt postitas Taivo824 Vaata postitustTop10 elamus, nagu nad ütlesid ja neil oli õigus. Hirmus oli, aga ilma oleks igav olnud :) Lugesin mõttes kolmeni ja lihtsalt viskusin :) Esimese kaare ajal läks hirm kohe üle.http://tinyurl.com/vautser15-5.
Comment
-
Re: Kiikumine laulukaares
Algselt postitas pastilaa Vaata postitustTOP10 on väheöeldud. endal teisel kohal lifetime ilmselt esimese suudluse ja milestone handi vahel.
Comment
Comment