Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lauri89
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 206

    #76
    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    ty

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #77
      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

      Mingit peent levelit panete või oletegi nii lollid, et usute seda jama mida need Kairose promojad ajavad? Kasutage natuke mõistust... 100-250% tootlikust mingil ''lihtsalt investeeri'' asjal ei ole olemas, võite sealt lühikeses perspektiivis raha saada, aga skeem toimib ainult seni kaua kuni tuleb piisavalt uut raha peale.

      If it's too good to be true it usually is.

      + tehniliselt on kogu see andmekaitse ja pilve jutt täielik debiilsus.
      ++ kui üritad seda firmat leida ei leia sa mitte ühtegi füüsilist aadressi ega töötajat.

      Palun ärge raisake oma vaba raha, mul kohe hakkab kadeduse uss sügelema selle peale

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #78
        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

        mina panin peent levelit :(

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #79
          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #80
            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

            Algselt postitas bauss Vaata postitust
            mina panin peent levelit :(
            Sorri, aga see oli minu jaoks liiga peen level - täiesti muidu arukad inimesed lähevad sellise jama ohvriks korduvalt, kuna lihtsalt ju tahetakse uskuda headesse asjadesse.

            Ajab natuke tilti eluliselt :)

            Comment

            • donkihott
              Jube Noob
              • Mar 2015
              • 118

              #81
              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

              Unustage oma pagulased, homod, hambutud, paljasjalgsed eestlased.....Kelly võitis!

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #82
                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                väga cool tõesti, et taliolümpiat ka jälle põhjust vaadata. laias maailmas kõlapinna osas ilmselt kelly x-games kuld>>>andruse ja kiku dopingukullad kokku

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #83
                  Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                  Mina seda pagulaste teemat nii kergelt ei unustAks ja kelli sõitis ilmselgelt tinavestiga

                  Comment

                  • donkihott
                    Jube Noob
                    • Mar 2015
                    • 118

                    #84
                    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                    Ma arvan, et sa peaks vähem jooma. Parm siuke.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #85
                      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                      Ma arvan, et ma peaks rohkem jooma. Siuke parm

                      Comment

                      • donkihott
                        Jube Noob
                        • Mar 2015
                        • 118

                        #86
                        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                        Foorumi häbiplekk.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #87
                          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                          Uhkusega

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #88
                            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            Ma arvan, et ma peaks rohkem jooma. Siuke parm
                            Ma hakkasin koguseid vähendama peale seda, kui mul tekkisid mäluaugud. Ligi 20 aasta jooksul kogesin seda ainult ühe korra ja siis järsku läks see number nagu rakett taevasse.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #89
                              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                              keegi hem2 ei taha kahepeale? Või keegi enda litsentsi jagada 50$ eest?

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #90
                                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                                Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                                keegi hem2 ei taha kahepeale? Või keegi enda litsentsi jagada 50$ eest?
                                pm-d

                                Comment

                                Working...