Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • feelitwell
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2015
    • 328

    #61
    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    CM ei tule kui BKK järgmine kord? Kui tuleksid siis võtaks EESTI

    Comment

    • feelitwell
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2015
      • 328

      #62
      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

      a my bad, need kõik sulle endale vast

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

        Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
        CM ei tule kui BKK järgmine kord? Kui tuleksid siis võtaks EESTI
        No ma ostsin jah omale hunniku ning lähen ise BKK.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #64
          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

          Hahaha LÕPUBOSS cap on lagi! Broneerin ära selle!


          e: Valget värvi pole ? Nende fb lehel halli tooni ainult.
          Last edited by inward; 18.01.16, 10:31.

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #65
            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

            Lõpuboss awesome jep, screenname mul trios :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

              Küsige nende käest :)

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #67
                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                tänud!

                3k per face muidugi 2 nädalat tundub veidi coca stiilis jutt, et alla 8k ei tasu las vegases lennujaamast välja astuda. Eks see sõltub muidugi kuidas elada. Parafraseerides klassikuid, siis hawaii parmul piisab vähesemast ning eeldan, et Matt Damon tõmbaks rahulikult summa 1000 peale. Sest naisega puhates shotiringe väga ei tee - see on kallis vast igalpool. sluti- ja slotimasinaid ka ei kasuta.
                Veits läksin liiale jah, uurisin sõbralt kes siin just 2 nädalat käis suht kõige suuremal kõrghooajal ja tal läks €2.5K koos lennuga. Võit oli tema jaoks see, et me olime ees ja ta ei saanud millegagi üle (eriti), sai Day 1-st normal hinnaga rendirolleri (€60 2 nädalat) ja ei pidanud taksodele raha kulutama, sai väga hea hotelli €20 öö ja veetis enamuse ajast Phuketi lõunaosas Rawail kus on kõik naturaalselt odavam, aga samas iga õhtu sai veidi jooki tinistatud jne mida juhtus vast veidi rohkem kui keskmisel turistil läheb.

                Ja naisega kahekesi tulla siis osad kulud nö kattuvad - majutuse ja rolleri kulu jääb üldjuhul samaks mis ka üksi tulles, mitte ei kahekordistu. Kui pidu ei pane ja turistiatraktsioone (Tiger Kingdomid, skuutrid, privaatpaadid, ziplined jne) ei tee, siis tegelikult €1,000 'ga 2 nädalaga saab üksi väga ilusti hakkama - majutus päevas €20-25, söök sama ja ongi pmst kõik, selle €3K näite tõin lihtsalt elust enesest mis tavaliselt juhtunud kui raha ei loe esimesed paar nädalat, aga ma suutsin Tallinnas elades ka min. €3K kuus kulutada kahepeale, seega tõenäoliselt ma suht spewmanki ja minu kogemusi tuleb w/ grain of salt võtta :D
                Last edited by Codecci; 18.01.16, 15:37.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #68
                  Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                  leits hakkab HU asemel äri tegema ja kellel äriplaane, võib PM-ida talle. võib ka majandusloengu jaoks tehtud v tiritud plaan olla.

                  Comment

                  • Viis
                    Räme Fish
                    • Jan 2014
                    • 15

                    #69
                    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                    kas Eestis on kusagil võimalik soetada kaasakantavaid pokkerilaudu? sellised kokkupandavad matid, mille saab laua peale asetada
                    Last edited by Viis; 24.01.16, 21:28.

                    Comment

                    • lauri89
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 206

                      #70
                      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                      Kairosplanetiga keegi tegeleb?
                      Kairos Tehnologies
                      Last edited by lauri89; 28.01.16, 23:52.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #71
                        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                        Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
                        Kairosplanetiga keegi tegeleb?
                        Kairos Tehnologies
                        lol

                        Miks peaks küsima, kas keegi siit püramiidskeemiga tegeleb?

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #72
                          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          lol

                          Miks peaks küsima, kas keegi siit püramiidskeemiga tegeleb?
                          Täpsem nimetus sellisele jamale on ikka Ponzi skeem, mis näitab end püramiidina... Igatahes on tegemist pasaga.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #73
                            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                            kas kellelgi kogemus tln kandis hea kodukoristajaga? võib pm-i kontakti panna.

                            Comment

                            • anatoli grinder
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 337

                              #74
                              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              kas kellelgi kogemus tln kandis hea kodukoristajaga? võib pm-i kontakti panna.
                              PM-d

                              Comment

                              • bauss
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #75
                                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                                Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
                                Kairosplanetiga keegi tegeleb?
                                Kairos Tehnologies
                                soovitan

                                Comment

                                Working...