Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #46
    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    (Y)
    Ise praegu naisega pean puhkuse plaane.
    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    on muidugi mõtet tulla. Ma pole päris Phuketi ekspert, aint kuu siin olnud ja enamasti Rawai/Kata jms kandis chillinud ja paar x Patongis, Codecci oskab kirjutada ma usun.
    Algselt postitas qbj0hn

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    alati on ka variant üksi tulla.
    Last edited by -andres-; 09.01.16, 06:40.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #47
      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      alati on ka variant üksi tulla.
      Vali see variant.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #48
        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Igapäevane sokolaad---------------peale trenni väike kook-----------------1 vaba söök toitumiskavas
        siin oli tabelis viga sul

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #49
          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

          OooOo, hey hey john :D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #50
            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

            Keegi teab, kust saab led ribasid ja adaptereid kohapealt osta tallinnast netihindadega?

            Näit sinine led riba 5m koos adapteriga 13EUR?

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #51
              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

              http://ledekspert.eu , oomi poes peaks ka midagi olema.

              Comment

              • Herbert Sammal
                Jube Noob
                • Jul 2013
                • 165

                #52
                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                Tänud viimasele kahele postile! Olen pikka aega midagi taolist oma koju mõelnud aga pole asja kätte võtnud. Nüüd anti kandikul ette pmst :)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #53
                  Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  (Y)

                  Mängid ikka omahahahahaha-d?

                  Ise praegu naisega pean puhkuse plaane. Räägi, kas on mõtet phuketi tulla? Taist väga ei tea, aga kliima + kulud kohapeal tunduvad sümpaatsed. Samas ei viitsi tõesti 2 nädalat noku kikkis ringi käia ja naisele öelda, et tegelikult ilgelt nõme värk see litsivärk. Periood oleks kuskil juuni-juuli.

                  Eesmärk oleks pigem rannapuhkus ja väga palju trippida ei viitsiks, seega kohalik majutus võiks olla pigem lux jne. On mingeid soovitusi?
                  Niipalju kui ma maailmas ringi rännanud olen siis hetkel paremat kohta naisega puhkamiseks kui Phuket pole leidnud (enda maitse jaoks). Kõige degennim linnaosa on ainult paksult litse täis, mujal siiski ainult mingid eraldi baarikompleksid kus neid leidub.

                  Juuni-juuli hindade poolest väga hea (nt eelmises korteris kuu üür low seasoni ajal oli €500, high seasoni ajal €1250, sama tuba), veidi vb vihma tuleb, aga tõenäoliselt mitte palju. See aint sitt, et raiskad ainukese hea aja Eestis reisimise peale.

                  Odavus on so-so, kui iga päev ikka fun asju teha tahad ja napsu jne siis mul läheb kuus siin €3K kuskil näiteks, tho mujal sama raha eest paremat valuet eriti ei saaks vast. Algul roheline oled ja hotellides ööbid, turisti asju teed ja hindadega üle saad siis võib isegi 2 nädalaks €3K arvestada. Võimalik on muidugi väga odavalt saada, aga kui ei viitsi rotti panna, astud igasse söögikohta ja baari hindu vaatamata ja ööbid basseiniga hotellikompleksis heas asukohas siis 2 nädalaks €3K per face arvestada normaalne.

                  Ja kohapeal BY FAR parim liikuda rendirolleriga. Esialgu võib hull mõte tunduda, aga tegelikkuses kui epic pussy pole siis saab iga vant sellega hakkama, siin ikka igast tohmaneid pandud rolleriga liiklema ja saavad hakkama ilusti. Pluss isiklikult vähemalt väga suurt naudingut pakub ka see vabadus rendirolleriga mööda paradiisi ringi kütta :)

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #54
                    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Niipalju kui ma maailmas ringi rännanud olen siis hetkel paremat kohta naisega puhkamiseks kui Phuket pole leidnud (enda maitse jaoks). Kõige degennim linnaosa on ainult paksult litse täis, mujal siiski ainult mingid eraldi baarikompleksid kus neid leidub.

                    Juuni-juuli hindade poolest väga hea (nt eelmises korteris kuu üür low seasoni ajal oli €500, high seasoni ajal €1250, sama tuba), veidi vb vihma tuleb, aga tõenäoliselt mitte palju. See aint sitt, et raiskad ainukese hea aja Eestis reisimise peale.

                    Odavus on so-so, kui iga päev ikka fun asju teha tahad ja napsu jne siis mul läheb kuus siin €3K kuskil näiteks, tho mujal sama raha eest paremat valuet eriti ei saaks vast. Algul roheline oled ja hotellides ööbid, turisti asju teed ja hindadega üle saad siis võib isegi 2 nädalaks €3K arvestada. Võimalik on muidugi väga odavalt saada, aga kui ei viitsi rotti panna, astud igasse söögikohta ja baari hindu vaatamata ja ööbid basseiniga hotellikompleksis heas asukohas siis 2 nädalaks €3K per face arvestada normaalne.

                    Ja kohapeal BY FAR parim liikuda rendirolleriga. Esialgu võib hull mõte tunduda, aga tegelikkuses kui epic pussy pole siis saab iga vant sellega hakkama, siin ikka igast tohmaneid pandud rolleriga liiklema ja saavad hakkama ilusti. Pluss isiklikult vähemalt väga suurt naudingut pakub ka see vabadus rendirolleriga mööda paradiisi ringi kütta :)
                    tänud!

                    3k per face muidugi 2 nädalat tundub veidi coca stiilis jutt, et alla 8k ei tasu las vegases lennujaamast välja astuda. Eks see sõltub muidugi kuidas elada. Parafraseerides klassikuid, siis hawaii parmul piisab vähesemast ning eeldan, et Matt Damon tõmbaks rahulikult summa 1000 peale. Sest naisega puhates shotiringe väga ei tee - see on kallis vast igalpool. sluti- ja slotimasinaid ka ei kasuta.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #55
                      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                      suht nõus codecciga. ise olen phuketis 2x käinud naisega.
                      rolleriga on üksi veic mugavam muidugi sõita aga soovitan võtta kindlasti suurem, võimsam roller. maanteel ei jää jalgu, sõidumugavus suurem, mägedest ülesse-alla sõita parem jne. ma olen selle saare risti-põiki läbi sõitnud.

                      Comment

                      • donkihott
                        Jube Noob
                        • Mar 2015
                        • 118

                        #56
                        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                        Lihtsalt infoks, et rolleriga sõitmiseks on nõutav A-kat, rentida saab muidugi ka ilma, aga pollarile vahelejäädes tasub arvestada vähemalt 500 baadise väljaminekuga. Ja õnnetuse puhul kindlustus ei maksa.

                        Comment

                        • feelitwell
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2015
                          • 328

                          #57
                          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                          Tundub veits overkill kulutada tais selliseid summasid. Isegi kui oled aasianoob ja tilligi ei tea.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Odavus on so-so, kui iga päev ikka fun asju teha tahad ja napsu jne siis mul läheb kuus siin €3K kuskil näiteks, tho mujal sama raha eest paremat valuet eriti ei saaks vast. Algul roheline oled ja hotellides ööbid, turisti asju teed ja hindadega üle saad siis võib isegi 2 nädalaks €3K arvestada. Võimalik on muidugi väga odavalt saada, aga kui ei viitsi rotti panna, astud igasse söögikohta ja baari hindu vaatamata ja ööbid basseiniga hotellikompleksis heas asukohas siis 2 nädalaks €3K per face arvestada normaalne.
                            Naisega kahekesti €6K kahe nädalaga on küll liig. See on €428 päevas ning sellist summat ilma litsideta ja gamblemiseta ei anna kuidagi kulutada, isegi kui elada €100/day hotellis, mis on ka juba suht "ülemakstud".

                            Sinu enda näite puhul, kus maksad €500/kuus korterit ja kulub napsutades €3000, siis see teeb elamiseks €17/day korteri eest ning €83/day muud kulud. Hotellid on nõks kallimad, aga €50 eest saab väga hea valuega hotelli ehk €130/day võiks olla keskmine kulu, mis teeb siis €1820 kogu reis + lennupiletid.

                            Kuna eeldan, et sa kulutad ka natuke rohkem, kui keskmine inimene, siis €3000 eelarvega keskmine inimene tuleb Tallinnast > Phuketile, saab kena puhkuse. Hindu ei pea eriti vaatama, aga midagi suurt laristada ka ei ole. Samuti lennureise saab megaodavalt, kui peale passida. Kui mina maksan mugavuse eest umbes €750 pileti eest Tallinn > Bangkok, siis otsides pakkumisi, võib need saada kätte poole odavamalt.

                            Lisana võiks öelda, et esimest korda Tais oleval poissmehel kulub kahe nädalaga rohkem raha kui esimest korda koos naisega Tais olla. Sest esimesel juhul neid ahvatlusi, mille peale kulutada ja katus sõitma panna, on tunduvalt rohkem, kui teisel juhul viisakalt turistikaid teha ning mõõdukalt alkoholi tarvitada.

                            Muideks mul ongi järgmine teisipäev koos tüdrukuga tulek ning enda eelarve on €5000 + lennupiletid Tallinn > Helsinki > Bangkok ning edasi Ko Samui. Eelarve on suurem, kuna mul on plaan ka Singapuris, Macaus või kuskil mujal riigis ära käia. Singapuri näitel oleksin siis Sands hotellis, mis maksab üle €300/öö, Macaus alla €100/jutule ei saa ning see ajabki kulud suuremaks.

                            Kui jään ainult Taisse, siis eeldangi keskmiseks €200/päevas ehk umbes €2800 + lennupileti ning ka sel juhul suure tõenäosusega jääb mul budgetist väga palju raha üle, aga arvestanud lihtsalt worst-case scenario peale, kus maybe tekib mõni äkkmõte.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #59
                              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              aga arvestanud lihtsalt worst-case scenario peale, kus maybe tekib mõni äkkmõte.
                              :D

                              aitäh info eest!
                              Last edited by karupoeg; 15.01.16, 18:57.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame



                                Ma ei ole eriti CAP'ide fän olnud, aga Bangkokis Spewmonkey juures jäi keskmine tume pokkerfeiss pähe, väga meeldis ja hästi sobis ning nüüd ostsin hunniku uusi. Kuna lähen Bangkoki tagasi, siis tegin Spew jaoks pildi, et millist tahab ning panen ka siia, et äkki kellegil ka tulevikus soove. Väga änksad mütsid.

                                Kui soov tellida, siis: https://www.facebook.com/CapLounge/?fref=ts

                                FB sõnumitega saab kokkuleppida aja ja koha. Muidu hind €25-€30 eest, kui suuremas koguses, siis saab odavamalt.

                                Comment

                                Working...