Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #31
    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    babyback v macki sinihallitusjuust burger(macki oma pole vist söönud, babybacki oma korduvalt)
    ma jalamees ja see mack liiga kaugel kahjuks. Piirkonnaks võib valida metro plaza raadiusega 7 min jala kõndides. Kas on midagi? :(


    dereku burgerit mitte soovitada. ennem ajan endale näpud kurku ja teen tulemusest burgeri.
    Last edited by karupoeg; 08.01.16, 13:33.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #32
      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      NOHHH???
      Ara molise, pedekas, tõmba parem yks wolf kaima

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #33
        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        Ara molise, pedekas, tõmba parem yks wolf kaima
        no tsaukiii!!!

        just timziga eile rääkisime, et võiks ühe teha.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #34
          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          no tsaukiii!!!

          just timziga eile rääkisime, et võiks ühe teha.
          Aga mitte kohe, ma kuu lõpuni hõivatud ja veebruari alguseks peaksin olema parimas valetamise vormis.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #35
            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            See on imo fundamentaalselt vale mõtlemine. Umbes et kui kell 5 ärgata ja siis 17 tundi järjest tööd teha on effektiivne.
            Inimestel on funktsioneerimiseks vaja FFF - Food, Friends, Fun. See Fun osa on väga oluline ja kui seda ei tee, siis ongi läbipõlemine garanteeritud. Iga päev mingi 1-2h tegeleda puhkamisega, hobiga jne. on oluline, iseasi kuidas seda teha, mõni vaatab netflixi, teine punub korve vms.
            Ma ei öeldki, et 24/ peab tööd tegema, aga mulle kohati tundub, et arvuti/teleka taga istudes libiseb elu lihtsalt mööda. Jälgida ja kulutada aega väljamõeldud sündmuseid jälgides mis oluliselt mingit learning curve'et ka ei oma. Selle asemel maitea sõidaks kasvõi rula tänaval, leiaks uusi sõpru, leiaks uue hobi, teeks maitea mingi mootorratta load jms.. vaevalt, et sa surres oled selle üle õnnelik, et sul on kõik oma aja kõige populaarsemad sarjad ära vaadatud vs selle asemel maailmas reisimas käidud või muud midagi elus kogetud.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #36
              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

              sick, nädalaga pokkeriprodes 2 asjalikku ja õpetlikku postitust. GG alaska ja fabulous!

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #37
                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                üleüldiselt võiks selline mees nagu qbjohn end kätte võtta ja väikse update elust ja tegemistest teha.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #38
                  Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  üleüldiselt võiks selline mees nagu qbjohn end kätte võtta ja väikse update elust ja tegemistest teha.
                  Stoorisid ja seiklusi on üldiselt raamatu jagu, aga hetkel pole jõudu pikalt kirjutada.
                  Lühidalt on nii, et juuni alguses läksime virukunniga taisse, miski paar ndl panime möllu ja siis leidsin armastuse. Kolisin mingiks 5ks kuuks väiksemasse linna ja üritasin "peret luua". Koguaeg seal muidugi polnud, trippisime ringi jms ka, aga üldiselt jh, enamus sellest viiest kuus oli väiksemas linnas enamasti grindides ja stnrd elu elades. Miski novembri lõpu poole läksime laiali ja liitusin Codecciga phuketis, hetkel siin ja edasisi plaane ei tea.
                  Hetkel on üldiselt nii, et eat, sleep, grind, degen ja repeat. Suht happy olla, kõik timm.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #39
                    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Stoorisid ja seiklusi on üldiselt raamatu jagu, aga hetkel pole jõudu pikalt kirjutada.
                    Lühidalt on nii, et juuni alguses läksime virukunniga taisse, miski paar ndl panime möllu ja siis leidsin armastuse. Kolisin mingiks 5ks kuuks väiksemasse linna ja üritasin "peret luua". Koguaeg seal muidugi polnud, trippisime ringi jms ka, aga üldiselt jh, enamus sellest viiest kuus oli väiksemas linnas enamasti grindides ja stnrd elu elades. Miski novembri lõpu poole läksime laiali ja liitusin Codecciga phuketis, hetkel siin ja edasisi plaane ei tea.
                    Hetkel on üldiselt nii, et eat, sleep, grind, degen ja repeat. Suht happy olla, kõik timm.
                    Millal viimati tibi tissi?

                    Comment

                    • feelitwell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2015
                      • 328

                      #40
                      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                      Kuidas phuketis elamist leida? mis hinnad?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #41
                        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        Millal viimati tibi tissi?
                        Tõlget paluks.

                        Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                        Kuidas phuketis elamist leida? mis hinnad?
                        Phuket on suur ja lai. Hooajast ja asukohast oleneb palju.
                        Ise elan Rawai/Chalongi kandis ja plekin 9000 bahti, see siin suht norm hind ikka.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Elamist leiad nii, et sõidad lihtsalt rolluga ringi vaatad silte ja lähed vaatad ise asjad üle ja uurid/küsid. Netist ple mõtet midagi vaadata.
                        Last edited by qbj0hn; 08.01.16, 21:19.

                        Comment

                        • feelitwell
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2015
                          • 328

                          #42
                          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                          ty. enne elasin CMs taolises ühetoa korteris ja plekkisin 7k, nett oli tasuta. Aga eks Phuket ongi veits kallim overall.

                          HAHAH, mida tool :D vb isegi päris mugav

                          kinda like

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by feelitwell; 08.01.16, 21:31.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #43
                            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Stoorisid ja seiklusi on üldiselt raamatu jagu, aga hetkel pole jõudu pikalt kirjutada.
                            Lühidalt on nii, et juuni alguses läksime virukunniga taisse, miski paar ndl panime möllu ja siis leidsin armastuse. Kolisin mingiks 5ks kuuks väiksemasse linna ja üritasin "peret luua". Koguaeg seal muidugi polnud, trippisime ringi jms ka, aga üldiselt jh, enamus sellest viiest kuus oli väiksemas linnas enamasti grindides ja stnrd elu elades. Miski novembri lõpu poole läksime laiali ja liitusin Codecciga phuketis, hetkel siin ja edasisi plaane ei tea.
                            Hetkel on üldiselt nii, et eat, sleep, grind, degen ja repeat. Suht happy olla, kõik timm.
                            (Y)

                            Mängid ikka omahahahahaha-d?

                            Ise praegu naisega pean puhkuse plaane. Räägi, kas on mõtet phuketi tulla? Taist väga ei tea, aga kliima + kulud kohapeal tunduvad sümpaatsed. Samas ei viitsi tõesti 2 nädalat noku kikkis ringi käia ja naisele öelda, et tegelikult ilgelt nõme värk see litsivärk. Periood oleks kuskil juuni-juuli.

                            Eesmärk oleks pigem rannapuhkus ja väga palju trippida ei viitsiks, seega kohalik majutus võiks olla pigem lux jne. On mingeid soovitusi?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #44
                              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                              Omahat ikka.

                              Ega siin see litsi liiklus päris siuke ka pole nagu sa arvad, on muidugi mõtet tulla. Ma pole päris Phuketi ekspert, aint kuu siin olnud ja enamasti Rawai/Kata jms kandis chillinud ja paar x Patongis, Codecci oskab kirjutada ma usun.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #45
                                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                                sotid selged. hoia lipp kõrgel ja ära siis meid ka ära unusta.

                                Comment

                                Working...