Detsembri offtopic
Collapse
X
-
Re: Detsembri offtopic
Ilmselt, aga ega peale raha teenimise sealt mingit suuremat eesmärki ei tasu otsida.Algselt postitas pastilaa Vaata postitustkuna ei jaga üldse biiti, siis kas sellel võidul mingi tähtsus ka oli? millalgi uus matš kõvema vennaga vms?
Comment
-
Re: Detsembri offtopic
vaatasin ka seda baruto fighti ja no vastane tundus tal ikka jube väsinud ja vana juba enne võitlust. . pluss üks igavam võitlus mis näinud olen, aga sellel pole tulemuse osas tähtsust muidugi...
Comment
-
Re: Detsembri offtopic
Kui sa ikka sallid nii tugevalt, et oled valmis ära kägistama kõik need, kes piisavalt palju ei salli, siis on tulemus täpselt sama. Nii et sallimatusele ja sallivusel pole sageli suuremat vahet.-Mart Laar.Algselt postitas pastilaa Vaata postitusthead uut aastat soovib tolerast! natsidele tunnen kaasa, sest tujurikkuja lõi valusalt mun*idesse ilmselt...
Olgem üksteise vastu sõbralikumad. Mõtelgem, et kui kellelgi teisel on teine arvamus, siis tal on selleks mingi põhjus: võib-olla on tema põhjendus rumal, aga võib-olla pole sina üksinda see kõige targem inimene maamunal. Leppimise sõnum on väga praktiline.-Mart Laar
Comment
-
-
Comment