Detsembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #31
    Re: Detsembri offtopic

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ega ta Fedoriga ei võistle, samal kaardil lihtsalt. Muidugi jõust üksi on MMA-s vähe abi (vt: Mariusz Pudzianowski MMA karjäär).
    Jérôme Le Banner on vastaseks ja üldiselt paneks oddsid selliseks, et Baruto saab tappa nii, et tolmab. Mingisugune lootus on Banner kõvasti vanem ja nö pensionil olnud vigastuste tõttu, aga tehniline eelis ei kao kuhugi nii, et kui vähegi vormi on saab Baruto lihtsalt tappa :/

    Aga noh võib olla tuleb mingi mega üllatus..

    Kui Fedor on nö legendide legend, siis ega Banner väga palju alla ei jää kickboxi maailmas ka tegemist suht legendaarse võitlejaga.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #32
      Re: Detsembri offtopic

      ma panen barto peale papid. kindlalt kokkulepitud, et barto võidab selle. Tal lõhet vaja reklaamida.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #33
        Re: Detsembri offtopic

        Le Banner on sel aastalgi võistelnud ja noori "õpetanud", niiet üürirahad tema peale.
        Baruto lüüakse maksast ära.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #34
          Re: Detsembri offtopic

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          Le Banner on sel aastalgi võistelnud ja noori "õpetanud", niiet üürirahad tema peale.
          Baruto lüüakse maksast ära.
          äkää

          üürirahad ple mingi näitaja. Ma jätsin naisele yolokingi ostmata, et saaks rohkem raha bartole panna!

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #35
            Re: Detsembri offtopic

            niikaua kuni fight püsib jalgadel on baruto drawing dead. ainuke võimalus on, et läheb joostes peale ja esimesest upperist nokki lennates kukub le bannerile peale ning lämmatab vastase.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #36
              Re: Detsembri offtopic

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              niikaua kuni fight püsib jalgadel on baruto drawing dead. ainuke võimalus on, et läheb joostes peale ja esimesest upperist nokki lennates kukub le bannerile peale ning lämmatab vastase.
              yo

              He has been working on a move named the “Barutotrain” where he rushes his opponent into the corner like a freight train, “Bartocrane” where he lifts his opponent up high and slams him to the mat, and lastly heavy ground and pound which he named the “Baruto hammer”. All media personal could not help gasp when they witnessed his dynamic moves.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #37
                Re: Detsembri offtopic

                Kuradima Häid Jõule lapsed

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #38
                  Re: Detsembri offtopic

                  Comment

                  • Xavi
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2012
                    • 346

                    #39
                    Re: Detsembri offtopic

                    Etankerile miskit alternatiivi pole tekkinud? keegi äkki invetida saab? PM
                    Last edited by Xavi; 28.12.15, 16:15.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #40
                      Re: Detsembri offtopic

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      niikaua kuni fight püsib jalgadel on baruto drawing dead. ainuke võimalus on, et läheb joostes peale ja esimesest upperist nokki lennates kukub le bannerile peale ning lämmatab vastase.
                      Le Banner sai aru, et BARUTOTRAINI vastu on no chance ja quittis vist.


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by karupoeg; 29.12.15, 06:25.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #41
                        Re: Detsembri offtopic

                        Cat Stevens tegi kunagi Barutost laulu ka ning sõnad lähevad umbes nii:

                        Now I've been happy lately, thinking about the good things to come
                        And I believe it could be, something good has begun

                        Oh I've been smiling lately, dreaming about the world as one
                        And I believe it could be, some day it's going to come

                        Cause out on the edge of darkness, there rides a
                        BARUTOTRAIN!

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #42
                          Re: Detsembri offtopic

                          ok

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #43
                            Re: Detsembri offtopic

                            Snusi auku kellelgi?

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #44
                              Re: Detsembri offtopic

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #45
                                Re: Detsembri offtopic

                                mis kell baruto fight on ja kas kuskilt näeb?

                                Comment

                                Working...