Detsembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #1

    Detsembri offtopic

    Poisid keegi translatema tahab hakata?

    http://www.pokerstrategy.com/forum/t...hreadid=356879
  • feelitwell
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2015
    • 328

    #2
    Re: Detsembri offtopic

    quit smoking.

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #3
      Re: Detsembri offtopic

      Kes õlivahetust autole nädalavahetusel oleks nõus tegema ?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: Detsembri offtopic

        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
        Kes õlivahetust autole nädalavahetusel oleks nõus tegema ?
        ok tule võrru teen poole hinnaga.

        Comment

        • feelitwell
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2015
          • 328

          #5
          Re: Detsembri offtopic

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: Detsembri offtopic

            Puhas maagia.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: Detsembri offtopic

              zup kaka

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #8
                Re: Detsembri offtopic

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                zup kaka
                niisama

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #9
                  Re: Detsembri offtopic



                  KELLY! ja dopinguvabalt!

                  Comment

                  • Herbert Sammal
                    Jube Noob
                    • Jul 2013
                    • 165

                    #10
                    Re: Detsembri offtopic

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    Wow...

                    Comment

                    • feelitwell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2015
                      • 328

                      #11
                      Re: Detsembri offtopic

                      Täismahus lugemiseks on võimaoik kellegil?
                      Praegune debatt narkootikumide legaliseerimise üle meenutab Tartu Ülikooli professori psühhofarmakoloog Jaanus Harro sõnul 1990. aastate algust, kui Eesti ajakirjandus võttis rõõmsalt vastu ecstasy tuleku, kasutades muu hulgas väljendit e-ajastu. Harro sõnul loodeti ka näiteks kuuekümnendatel, et LSD ja kanep päästavad maailma, kuid seda ei juhtunud. Ka praegu on ühiskondlik atmosfäär tema hinnangul vastuvõtlik lubadustele, et ise ei peagi vaeva nägema, tuleb vaid võtta ravimit ja kõik ongi korras.

                      Comment

                      • feelitwell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2015
                        • 328

                        #12
                        Re: Detsembri offtopic

                        ull vana ikka
                        http://www.bloomberg.com/features/20...f-driving-car/

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #13
                          Re: Detsembri offtopic

                          Mõttetu demagoogia, ära raiska aega ja loe parem Kalveti või Kenderi sõnavõtte. Nemad lajatavad koheselt faktide ja numbritega näkku ja toovad näiteid teiste riikide narkopoliitikast. TAI ja muud p*ded räägivad päheõpitud sitta, mida nad lõuna aeg kohvi kõrvale narko.ee lugesid.

                          Comment

                          • feelitwell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2015
                            • 328

                            #14
                            Re: Detsembri offtopic

                            Ega nad ka palju ei erine, vahe selles et nad lisasks narko.ee loevad ka narko.eu ja narko.com hommiku ja lõuna kohvi kõrvale.
                            Rohkem on asi sellest, et aru saada kuidas meedia süstemaatilised ja suunatud brainwash käigud toimivad. (või vähemalt üritused)
                            Ega ma vähe mida usun mida üks või teine,kolmas "ekpert" väidab.
                            Seega loen selliseid ja sarnaseid artikkleid teise pilguga püüdes aru saada mida tahetakse inimesele ette lugeda anda ja mida mitte.

                            just for puzzles, nothing else
                            Last edited by feelitwell; 17.12.15, 14:55.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: Detsembri offtopic

                              Postimehes oli üks politseinikust neiu artikkel ja ma kritiseerisin seda kommentaarides ning kommentaar läks üha uuesti ja uuesti kustutamisele. Lisaks lähevad Postimehe kommentaarid nii kui nii peale üsna lühikest aega automaatselt kustutamisele :( Seega jääb järgi ainult artikkel ja mitte tagasiside ehk siis likvideeritud on peaaegu igasugune dünaamika, tagasiside, mille tagamine peaks tänapäeva infoühiskonna võimaluste juures ja eriti vaba ajakirjanduse puhul vägagi loomulik ja iseenesest mõistetav olema. Seal ei kannatata kriitikat, eriti sellist kriitikat, mis politsei pihta käib, olgu see õigustatud või mitte IMO.

                              Comment

                              Working...