Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    rip Estonian Hair :'(

  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Vene tähestikuga klaviatuur + google translator, miks mitte? Krt selle peale mõtlengi, et tegelt peaks ise ka sama asja ära tegema. Algul läheb küll 5 minutit isegi lühikese posti tegemisega, aga samas see ikka sitaks arendav, inglise keel ju nii selgeks õpiti pmst :)
    Ei ole vaja mitte mingit klaviatuuri. Kasutan ise vene keelt suht igapäevaselt. Telefonis on olemas installitud vene klaver ning arvuti taga kasutan nii Ladina tähestikku ja kui soovid õppida venekeelset klaviatuuri või vaja pidevalt vahetada (näiteks ühes aknas vaja kirjutada vene keelt ja teises ladina tähestikku), siis on väga hea sait: http://russian.typeit.org/

    Ladina tähestikku kasutades, siis oleks hea teada venelaste «kohandusi», nagu näiteks täht ei ole c ega z vaid asendetakse numbriga 4 Näitena kirjutatakse 4ego.

    FK, foorumis ei ole vene tähestiku tuge ning asendab venekeelsed tähed märkidega ???. Seega panin piltidega. Ei viitsi tähestikkue parandama hakata, sellega alati rohkem nu**i kui väärt on.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

      Täisversiooni saaks keegi pakkuda?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #4
        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Täisversiooni saaks keegi pakkuda?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by VisaHing; 11.11.15, 18:12. Põhjus: Kasutame spoilereid :)

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

          Tänud @ karupoeg

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6
            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

            Paneks äkki spoileri alla :D

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Paneks äkki spoileri alla :D
              ei :D

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #8
                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                ei :D
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by VisaHing; 11.11.15, 18:13. Põhjus: Kasutame spoilereid :)

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #9
                  Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                  cool story bro

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                    Caps Lock, bro.

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #11
                      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                      Ei lugenud caps locki pärast - kirjanduslik meel ei lubanud, kuigi sisetunne ütles, et sisu on Dostojevslik.

                      Comment

                      • sadakrooni
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 254

                        #12
                        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        "Seal ikka oli oma ala spetsialiste koos: kuidas Hispaaniast tuua sadades kilodes kanepit." Väga vist ikka ei ole spetsialistid kui kinni istuvad. Spetsialistid on väljas.

                        Lisaks üldse see jutt on umbes selline, et peaks kaasa tundma mehele, et põhimõtteliselt aednik on vangi pandud. Aga no ei tunne, mõtlev inimene peaks ikka oma vigadest õppima.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                          Pastilaa soovib kõigile head nädalavahetust: http://nutscapes.tumblr.com/

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #14
                            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                            Parem hobi kui pokker

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #15
                              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                              Kõik kes 888s mängivad tasub vaadata Cash Game Festival online 888s. Promo suunatud neil skandidele ja sealt peaks enamus mängijaid tulema, et siis lauad võiks tulla head.

                              Comment

                              Working...