Oktoobri offtopic. Kaua võib?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #91
    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

    Tänud kaasamõtlemise eest. 9 klassi matemaatika praegusel ajal selline, pole paha.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #92
      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

      21:00 Supernova Freeroll täna @ PokerStars!

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #93
        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

        viimane võimalus maailma suurimalt nitfestilt hittida, kuna pärast tänast seda enam ei toimu. :(

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #94
          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

          Kaotasin 30 euri :( nl2-s Unbelievable, mis seal toimub. Siiamaani ei usu.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #95
            Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

            Vandalar, sihi ikka kõrgemale. Ainus limiit, kus ma kasumis olen on NL1000.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #96
              Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Tänud kaasamõtlemise eest. 9 klassi matemaatika praegusel ajal selline, pole paha.
              Mul on poiss aasta vanem ja x põhjusel valis ta ühe Eesti TOP50 günaasiumi. Matemaatikaga võib ta hävida ainult laiskuse tõttu, kuid probleem on vene keeles. Selline mulje, et põhikoolis nad üldse ei õppinud seda. Krt, ma ei oska kirillitsat enam lugedagi ja kui lõpuks välja loen siis ei saa poolest tekstist aru. Jutust arusaamine on oluliselt parem, aga ma ei suuda välja mõelda, mismoodi poissi aidata.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #97
                Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                Kõige parem on alati praktika, otsigu endale meelepärasel teemal mingi venekeelne internetifoorum näiteks, kasvõi mõne arvutimängu teemaline vms ja üritagu diskussioonis osaleda :P

                Igast programme on ka olemas mis väidetavalt suht hästi keelt õpetavad, Rosetta Stone nt.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #98
                  Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                  Kas sa tõesti oskaksid mõnes vene netifoorumis kirillitsas kirjutada?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #99
                    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                    Vene tähestikuga klaviatuur + google translator, miks mitte? Krt selle peale mõtlengi, et tegelt peaks ise ka sama asja ära tegema. Algul läheb küll 5 minutit isegi lühikese posti tegemisega, aga samas see ikka sitaks arendav, inglise keel ju nii selgeks õpiti pmst :)

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #100
                      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                      Ise kunagi ühte mängu Romaania serveris mänginud, suht hästi hakkas külge ja lõpuks sai isegi lühikesi lauseid kirjutatud, aga hääldus ja kõnest aru saamine oli täiesti null ja kui kuulsin pm esimest korda kuidas asju hääldada ei saanud mitte midagi aru. Teades kui sitt on eesti põhikoolides keelte tase, siis ma arvan et a la rosetta stone vms online kursused õpetavad kõige paremini kui puudujäägid väga suured on. Eraõpetaja on ka väga hea variant, eriti kuna vene keel on meil väga levinud. Kui oleks aastaid aega ja kuhugi kiiret pole, siis võib ise nokitseda, aga kooli puhul mitte.

                      Comment

                      • Herbert Sammal
                        Jube Noob
                        • Jul 2013
                        • 165

                        #101
                        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                        Ma õppisin kunagi jaapani keelt iseseisvalt arvutiga. Kuna alates lauseehitusest lõpetades nelja erineva tähestikuga, oli asi ikka väga hardcore, kuid varsti suutsin (nagu Maxi just kirjeldas enda rumeenia keele kogemust) lühikesi laused moodustada/kirjutada. Anime oli muidugi kõige suuremaks abiks. Aga see oli ka umbes kümme aastat tagasi ja hetkel mäletan suht vaid, kuidas perse jaapani keeles on - ketsu.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #102
                          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                          .

                          Comment

                          Working...