Oktoobri offtopic. Kaua võib?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #76
    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

    Eestlane võitis spinniga millioni.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #77
      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

      Wow, gratz
      Last edited by Rigged; 27.10.15, 07:26.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #78
        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

        Lähme kõik "stake" küsima.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #79
          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

          keegi veel õiget küsimust ei olegi küsinud...

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #80
            Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

            Et ,aga palju ta kaotanud on ?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #81
              Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Et ,aga palju ta kaotanud on ?
              bingo!

              Comment

              • brunn
                Jube Noob
                • May 2013
                • 105

                #82
                Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                keegi siin e-tankeri kasutaja on? (eesti ainult kutsetega torrenti leht)
                jama selles ,et see sait on maas juba pikemat aega. Kas pillid kotti pandud või ära kolinud?

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #83
                  Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                  Pidavat sellisel kujul läinud olema.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #84
                    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                    Täismahus palun.

                    http://www.ohtuleht.ee/700938/mmiks-...va-tahistamata

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                      OlyBet'i pokkeritoas reigiralli, kusjagatakse €4000 väärtuses Cash Game Festivali pileteid. Hetkeseisuga on piletile kvalifitseerimas €1 raket maksnud mängijad.


                      Soovitan osaleda. Pärast esimese päeva lõppu on viimasel kohal oleval mängijal 0.1 punkti ehk maksnud maksimaalselt €1 raket. Kokku on hetkel kvalifitseerunud kõigest 10 mängijat, aga auhindu jagub TOP13.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #86
                        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                        Matemaatikud aidake lapse koolitööga:

                        mitu grammi tuleb lisada 30%-list äädikat 250 grammile puhtale veele, et saada 3%line segu?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #87
                          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                          Ei ole eriti hea matemaatikas, aga jõudsin trial-erroriga võrrandini: [x / (250 + x)] * 30 = 3

                          Ei mäleta ainult kuidas sellist võrrandit lahendada :D

                          Edit: samas ilus ümmargune number välja ei tule ja tundub, et on selline tekstülesanne kus peaks tulema, seega vast eksin...
                          Last edited by Codecci; 04.11.15, 22:37.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #88
                            Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                            See peaks õige tehe olema, aga kuidas sellest x kätte saada, ei saa aru...

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #89
                              Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                              Googeldasin 'equation solver', tulemus:


                              Ja equation calculatori link: https://www.symbolab.com/solver/equation-calculator

                              Edit: see siis lihtsustatud numbritega mingi minu loogika järgi, õigete numbritega näeb välja selline:
                              Last edited by Codecci; 04.11.15, 22:47.

                              Comment

                              • ceni
                                Jube Noob
                                • Feb 2010
                                • 110

                                #90
                                Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                                äädikat tuleb lahjendada 10 korda:

                                x - 30% äädika kaal

                                peame lahjendama äädikat 10 korda:

                                (x+250)/x=10
                                x+250=10x
                                9x=250
                                x=250/9=27.78 g

                                Comment

                                Working...