Oktoobri offtopic. Kaua võib?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #61
    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

    suht hea et foorum vaikselt ärkab :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      suht hea et foorum vaikselt ärkab :D
      miks ni iarvad?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #63
        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        miks ni iarvad?
        postitusi tundub ikka rohkem kui kuu aega tagasi

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          postitusi tundub ikka rohkem kui kuu aega tagasi
          tegelt on asi väga lihtne - iseregulatsioon ei toimi. kui ei ole liidrit, kes näitab näpuga, siis ka hääbub. kui ma väga tahaksin, võiksin foorumi ülesse äratada, aga siit tekib küsimus - milleks ?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #65
            Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            tegelt on asi väga lihtne - iseregulatsioon ei toimi. kui ei ole liidrit, kes näitab näpuga, siis ka hääbub. kui ma väga tahaksin, võiksin foorumi ülesse äratada, aga siit tekib küsimus - milleks ?
            aga miks mitte? mingisugune kommuun võiks siiski olemas olla

            Comment

            • herlio
              OlyBet'i ametlik esindaja
              • Nov 2010
              • 418

              #66
              Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              OlyBet'i Beat the Pro turka. Coca ja Pafka12 eest on pearahad - tundub ,et keegi ei biitinud prosid :)

              Osaliselt minu viga, eelregistreerides said Raigo ja Paavo alustuseks extra 3000 nuppu, mis oli tingitud võrgu õpetuses olnud veast. Real "Starting Chips" all oli tegelikult mõeldud "'Additional Starting Chips", mille parandus tehti täna ära. Eelistuse said nad küll, aga võidus oli omal kohal heateri kasutamine, Raigo tunnistas seda ka oma Twitteri vahendusel.

              Kõik sel kolmapäeval osalenud mängijad on järgmisele Beat the PRO turniirile registreeritud tasuta, vastav teavitus on saadetud ka e-mailile.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #67
                Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                mingisugune kommuun võiks siiski olemas olla
                on olemas

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #68
                  Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                  meil foorumis 40 kodutut koos ikka? ja kes nendega seksima hakkab?

                  Comment

                  • feelitwell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2015
                    • 328

                    #69
                    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    tegelt on asi väga lihtne - iseregulatsioon ei toimi. kui ei ole liidrit, kes näitab näpuga, siis ka hääbub. kui ma väga tahaksin, võiksin foorumi ülesse äratada
                    challange accepted

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      meil foorumis 40 kodutut koos ikka? ja kes nendega seksima hakkab?
                      MINA!

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #71
                        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        MINA!
                        what , tulen sisse ja 11 lugemata teemat v , level 3

                        Comment

                        • v@iko
                          Julm Donk
                          • Jan 2010
                          • 82

                          #72
                          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                          Mill eestisse...gg

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #73
                            Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                            Barrakuuda wins jh :D

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #74
                              Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                              sick loto :D gg

                              Comment

                              • Herbert Sammal
                                Jube Noob
                                • Jul 2013
                                • 165

                                #75
                                Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                                Mis mill?

                                Comment

                                Working...