Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]
Olen loll, oleks pidanud floydi peale kovasti bettima. Üks poksimisega kursis olev tüüp väitis, et see on free money, vähemalt see koef 1.7. Nad on molemad suht vanad ja ei nae pointi teineteist voi ennast ara tappa
Olen loll, oleks pidanud floydi peale kovasti bettima. Üks poksimisega kursis olev tüüp väitis, et see on free money, vähemalt see koef 1.7. Nad on molemad suht vanad ja ei nae pointi teineteist voi ennast ara tappa
Edit: kuigi sportsbetting on selline naljakas asi milles endalgi jube kergelt tekib illusioon ja mõtted, et mis seda siis biitida pole... Aga siis hakkad mõtlema, et kust see raha tulema peaks ja jäävad lollused tegemata :D
Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]
Mu lootused on gsw ja clippersi peal. Muidugi cavs ja rockets on ohtlikud, aga pigem siiski mitte. Wizardsil oli esimeses rringis nõrk vastane ja teise ringi esimene mäng hawks viskas lihtsalt viimasel veerandil nii kehva protsendiga.
Comment