Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #16
    Re: Märtsi offtopic

    Algselt postitas ristik Vaata postitust
    miks haige? Loogiline, et saad kuuli kui mendi relva ära võtad. Arusaadav et sitt elu, elad tänaval ja mendid kiusavad, aga sellise lolluse eest saadki surma kui korraks katus lendu läheb. Esimeses videos on ju kuulda kui mendid karjuvad midagi relvast. " his is going for a gun " või " he has a gun " vms. Ühiskonnas üldse mingi eriline viha mentide vastu, eriti Ameerikas. Viimaste intsidenti juures võib-olla mõistetav, aga juba kõvasti üle piiri läinud.
    aa , ma seda ei kuulnud , ma sain aru et ta sai tazerit ja siis anti kuuli ka veel

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: Märtsi offtopic

      Vaatasin mingit random videosaadet, kus politseikaamerate ja turvakaameratega jäädvustatud olukorrad. Mingi vend oigas ja ohmygod-tas taustal. seal oli koguaeg sellised olukorrad, kus suvaline jorss üritas mentide eest ära sõita, siis teda rammiti, jäi korraks lõksu, siis üritas välja manööverdada ja sõitis (tagurdas) korraks autodest väljhüppava mendi poole. Saatejuht kisendas kohe, kuidas mees üritas menti tappa, no ligilähedaselt polnud selline olukord. Edasi tõmmati jälle auto kusagil kotti, üks ment hüppas kapotile ja tühjendas magasini läbi tuuleklaasi.

      Ma ei tea, kas nad tõesti saavad tagaaetavatelt koguaeg tina, et selline käitumine oleks ok, eestis oleks see selge mõrv ka mentide enda arvates.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #18
        Re: Märtsi offtopic

        Seal vähe rohkem õigusi neil jep. Kui nad tunnetavad, et nende elu on ohus võivad juba kuuli anda. On antud ka ala. selliste olukordade eest kus mingi lambi auto tagaajamine ja mingis suva kohas paneb pätt tagurpidi käigu sisse ja otsejoones mendiauto pihta. Eks seal ole vähe retsimad vennad ka kui siin lasnamäe pilves narkarid.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: Märtsi offtopic

          Algselt postitas ristik Vaata postitust
          miks haige? Loogiline, et saad kuuli kui mendi relva ära võtad. Arusaadav et sitt elu, elad tänaval ja mendid kiusavad, aga sellise lolluse eest saadki surma kui korraks katus lendu läheb. Esimeses videos on ju kuulda kui mendid karjuvad midagi relvast. " his is going for a gun " või " he has a gun " vms. Ühiskonnas üldse mingi eriline viha mentide vastu, eriti Ameerikas. Viimaste intsidenti juures võib-olla mõistetav, aga juba kõvasti üle piiri läinud.
          Sa oled viiekesi mingil parmaadil seljas, tüüp on taserit ja asja saanud ja üks viiest tondist pillab oma tuki maha. Oh shit, laseme parem maha, äkki mingi 0.02% šanšš, et tüüp taseri vastu immuunne ja suudab 5 meest seljast maha visata ja täristama hakata.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #20
            Re: Märtsi offtopic

            Muideks kodanik rikkus räigelt seadust ka, tulekski maha lasta ja politsei haarang on täiesti õigustatud, swati, hujat ja kõik muud kremplid kallale saata, sest kui inimene kasutab telki selleks mitte ette nähtud ajal siis on tulistamine selga täiesti õigustatud. Tegu oli politseile tuttava kodutuga, kari mente ei saa ühte väetit meest maha võetud siis on ikka hale küll.
            Ühiskonnas üldse mingi eriline viha mentide vastu, eriti Ameerikas.
            Ei tea jah miks.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #21
              Re: Märtsi offtopic

              Ei vaidlegi vastu, et saamatud kobakäpad on. Neljakesi ühe kallal ja annavad sellise võimaluse relva haarata, selles nende ainus süü seisnebki. Vahet pole, keegi ei mõtle seal oddside peale seal ala. et 1 kord kümnest see vend võtab selle relva ja hakkab uhama. Relv on maas, parm hakkab järele minema ja sellest piisab. Kui see vend oleks reaalselt relvaga 4 menti surnuks kõmmutanud, siis mendid munnid ikka, sest nad on igatepidi värdjad ju, et hakkama ei saanud :D Lihtsalt silma riivama hakanud kus ei viitsita enam üldse süveneda olukoradesse, lihtsam on olla ju lahe kutt ja kirjutada fk the police ja panna selline video facebooki.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #22
                Re: Märtsi offtopic

                Parm hakkab relva järele minema ja sellest piisab, et maha lasta? Sobid hästi USA mendiks.

                Sul on f*cking 5 meest, astu saapaga näppude peale, võta tagantkägistusse, tõmba jalaga näkku - mida iganes. Ok sihikul juba oled siis tõesti aeg tegutseda, aga enne seda cmon.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #23
                  Re: Märtsi offtopic

                  Sa tahaks vahtida relvaga parmule näkku, kui tead, et taote teda viiekesi pmst ilma asjata :D ? Või hakkad kalkuleerima bad beadi protsente ?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: Märtsi offtopic

                    Kakoi bad biidi? Sitaks safe olukord on nagunii, vend on taserdatud, 5 venda seljas. Pealegi mingi suvaline parmaat ei hakka anyway tulistama ja ei oskagi kaitseriive ja asju maha võtta. Mitte, et tal selleks üldse võimalus tekiks.

                    Parm prolly ei haaranud relva järelegi, värises lihtsalt taserist kontrollimatult.
                    Last edited by Codecci; 04.03.15, 11:17.

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #25
                      Re: Märtsi offtopic

                      nagu näha siis tazerist ei piisanud ja parm läheb relva järele. Kui sul endal oleks võimalus seal kasvõi 0,01% kuuli saada, siis ma usun et sa ei võtaks seda riski.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: Märtsi offtopic

                        Tahaks loota, et ma ei pea oma elu siiski teiste omast 10,000x tähtsamaks.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #27
                          Re: Märtsi offtopic

                          Algselt postitas ristik Vaata postitust
                          nagu näha siis tazerist ei piisanud ja parm läheb relva järele. Kui sul endal oleks võimalus seal kasvõi 0,01% kuuli saada, siis ma usun et sa ei võtaks seda riski.
                          mõtle kui lased kätte kuuli mitte 6x selga?

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #28
                            Re: Märtsi offtopic

                            Eestis oli juba skandaal kui pikali olevat venda koer hammustas :D

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #29
                              Re: Märtsi offtopic



                              Meil oli viimati niivõrd traagiline juhtum ligi neli aastat tagasi.

                              Comment

                              • Ambur99
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2014
                                • 323

                                #30
                                Re: Märtsi offtopic

                                Galojani kiri Eesti rahvale

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...