Veebruari offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sadakrooni
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 254

    #1

    Veebruari offtopic

    Foorum on suremas
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: Veebruari offtopic

    pokker ka..

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Veebruari offtopic

      Fidel Castro samuti

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #4
        Re: Veebruari offtopic

        Ma ei tea, kuidas neid ranka artikleid muidu kommenteerida, seega ma ütlen siia, et need on fkn nut GOAT ja siiamaani ühed parimad pokkerialased tekstid, mida lugenud. 10.0/10.0

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Veebruari offtopic

          Mis toimub? Juba paarkend mintsa laud seisnud lihtsalt.

          Comment

          • Tailer
            Räme Fish
            • Oct 2014
            • 13

            #6
            Re: Veebruari offtopic

            Vedas sul, mul pole laudagi ette tulnud

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #7
              Re: Veebruari offtopic

              ikka veel pole käima läinud shootout?

              Comment

              • Tailer
                Räme Fish
                • Oct 2014
                • 13

                #8
                Re: Veebruari offtopic

                Ei. 2 tundi tagasi pokerstars twitteris ütles, et tegeleb sellega, siiamaani seisab.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #9
                  Re: Veebruari offtopic

                  Selline mõte ja küsimus tekkis, et kas näiteks liiklustrahvi või parkimistrahvi saab maksta näiteks puhtalt kümnesendistes, kui tasuda võib ka sularahas.. Või ütleme isegi 5 sendistes 200 eurot näiteks.Või on mingi seadus , et teatud arv võib olla näiteks maksmisel münte vms. On neil õigus mitte mündihunnikut vastu võtta?

                  Comment

                  • harz
                    Räme Fish
                    • Apr 2010
                    • 15

                    #10
                    Re: Veebruari offtopic



                    § 2. Euro piiranguteta vastuvõtmise kohustus

                    (1) Eesti Pank ja Eestis tegutsevad krediidiasutused on kohustatud euro münte ja pangatähti vastu võtma piiranguteta.

                    (2) Käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetamata isikud on kohustatud vastu võtma korraga kuni 50 kehtivat euro münti sõltumata nende väärtusest, pangatähti aga piiranguteta.

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #11
                      Re: Veebruari offtopic

                      selge tnx.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #12
                        Re: Veebruari offtopic

                        Sai midagi selle väljatulistamis turnaga või mitte, lobbis enam pole :/

                        Comment

                        • Tailer
                          Räme Fish
                          • Oct 2014
                          • 13

                          #13
                          Re: Veebruari offtopic

                          EDIT: Homme 11:47 kavas jälle shootout
                          Last edited by Tailer; 03.02.15, 14:22.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Veebruari offtopic

                            Algselt postitas Tailer Vaata postitust
                            EDIT: Homme 11:47 kavas jälle shootout
                            Jup. Kõik automaatselt registreeritud sinna.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #15
                              Re: Veebruari offtopic

                              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-quot-Monitori

                              any1?

                              Comment

                              Working...