Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0
laseks Jõgevale pilvelõhkuja ehitada, vana veetorni kõrvale, raudteejaama juurest puud maha võtta, et seal pesitsevad varesed inimestele pähe ei situks iga päev vb oleks targem varesed maha lasta hoopis.
Kuningas Midasel oli suur probleem - kõik, mida ta puudutas, muutus kullaks. Mingi hetkeni tore, aga tegelikult väga tüütu. Apple'il on sama mure, raha aina tuleb ja tuleb ning sellega ei ole midagi tarka peale hakata, kirjutab BBC.
Comment