UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #16
    Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

    Remondiks autu ära.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #17
      Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

      ma ostaks uue. 5x või 6x bmw ilmselt.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        ma ostaks uue. 5x või 6x bmw ilmselt.
        Kuldketi ja suured mesilase päikeseprillid ka. Aga selle jaoks on juba vaja teist miljardit.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Ühesõnaga oleksid lihtsalt m*** siis jep ?

          Ma ei tea mida ma teeks aga ma tean, mida need kodanikud teeksid:

          http://youtu.be/WEs4G_QFHs4?t=4m41s
          Mu lemmiksaade hahahahahhahaha. Tra see vanaema sviitri vend näeb välja nagu X-menist Wolverine.

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #20
            Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

            tõstaks leitsi palka

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #21
              Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
              tõstaks leitsi palka
              Ostaks maxima ära?

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #22
                Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                Ostaks maxima ära?
                LOL :D

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #23
                  Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                  bingo

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #24
                    Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                    Korraldaks meeldejääva jõulupeo Vabaduse Väljakul, naeru ja naljaga, lapsed laulaks kooris ja hoiaks säraküünlaid käes.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Korraldaks meeldejääva jõulupeo Vabaduse Väljakul, naeru ja naljaga, lapsed laulaks kooris ja hoiaks säraküünlaid käes.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Savisaarele see ei meeldiks. Haistaks tugevat kartuli jagamise konkurenti.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #26
                        Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                        Ta teeks sellest oma peo niikuinii kuidagi. Vähendame küttearveid või valgustame tänavaid.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #27
                          Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                          laseks Jõgevale pilvelõhkuja ehitada, vana veetorni kõrvale, raudteejaama juurest puud maha võtta, et seal pesitsevad varesed inimestele pähe ei situks iga päev vb oleks targem varesed maha lasta hoopis.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #28
                            Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                            Ostaks Vandalarile Pastilaa paketi.

                            Comment

                            • CheckRaise
                              Julm Donk
                              • Dec 2010
                              • 86

                              #29
                              Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Ostaks Vandalarile Pastilaa paketi.
                              /thread

                              ise steigiksin gus hansenit

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #30
                                Re: UUS TEEMA: Kui sa oleksid miljardär, mis sa teeksid ?0

                                Kuningas Midasel oli suur probleem - kõik, mida ta puudutas, muutus kullaks. Mingi hetkeni tore, aga tegelikult väga tüütu. Apple'il on sama mure, raha aina tuleb ja tuleb ning sellega ei ole midagi tarka peale hakata, kirjutab BBC.


                                Meie räägime siin miljardist.

                                Comment

                                Working...