Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #91
    Re: Jaanuari Offtopic

    plastiliin peab lihtsalt järele vaatama, kui soodne alanud kitse aasta killurebimise jaoks tulla ennustab.

    Comment

    • Ambur99
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2014
      • 323

      #92
      Re: Jaanuari Offtopic

      1000 km ja nad tegid selle ära! :O

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Ambur99
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2014
        • 323

        #93
        Re: Jaanuari Offtopic

        Biitisid rekordiomanikke tervelt 3 h+

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #94
          Re: Jaanuari Offtopic

          Kui suur võimalus on Iveyleaguest raha tagasi saada, kui olin unustanud subscribe canceldada ja see võttis automaatselt 60€ ära?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: Jaanuari Offtopic

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            Kui suur võimalus on Iveyleaguest raha tagasi saada, kui olin unustanud subscribe canceldada ja see võttis automaatselt 60€ ära?
            Suht 100% tõenäosus, aga sel juhul ära anna esimesele «eitavale» kirjale alla.

            Olen ise ka unustanud mitmes kohti subscriptioneid peale. Nii pokker kui non-pokker ja olen 100% raha tagasi saanud. Ühes kohas unustasin peale kuudeks. Raha võeti maha, kirja ei saadetud ja mitu kuud hiljem avastasin. Sain isegi tagantjärgi raha tagasi.

            IveyLeague koha pealt ei tohiks probleemi olla. Põhjendad ära ja ei hakati mässamagi. Võib-olla teevad paar kontroll küsimus, kui nad viitsivad.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #96
              Re: Jaanuari Offtopic

              Well selleks ajaks olin 2 kirja ja 2 eitavat vastust juba saanud. "Unfortunately we can not provide a refund but I did confirm your recurring subscription was cancelled so you will no longer be billed. Please let us know if there is anything else we can assist you with."
              ja teine üsna copy-paste vastus "
              All of our subscriptions are recurring which means they will auto-renew until you cancel as stated during the sign up process and confirmed via email."

              Olen ise ka saanud raha tagasi mingitelt VPN saitidelt. Kas neil mingeid seaduseid pole nagu Eestis 14 päeva peab olema tagastamisvõimalus vms?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #97
                Re: Jaanuari Offtopic

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Huvitav kuju see kiilakas (Piiskoppel). Paar korda peale pidu koju sõitnud temaga, tüüp räägib hirmsaid gängsteri jutte koguaeg, nt Rakveres narkomaanid toidukast varastasid juustu jms ja müüsid tema taksodele ja nemad siis juurdehindlusega klientidele pakkusid ja kuidas keegi taksoarve lasi üle siis viidi kuskile korterisse kus mingi narkomaan oma HIV-ist nakatunud süstlaga ähvardas, et maksku ära :D

                Tõenäoliselt ise sai mingi jamaga hakkama või kindlustuspettus.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #98
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  Küsimus maksude kohta, ehk keegi teab.

                  Mis kuupäevaks peab firma/tööandja kandma ära maksud EMTA-le? Ütleme kui novembri palk tuleb detesemberi alguses arvele, siis mis ajaks on viimane kuupäev kui tal tuleks töötajat puudutuvad maksud kanda?

                  Praegu 9. jaanuar aga ei novembri ega ka detsembri kohta ei leia EMTA-st ühtegi sissekannet.

                  Töö ametlik,lepinguline ja tegelenud ligi kümmekond aastat.

                  //Keegi targem võiks saata ka PM, kuna paar küsimust veel mida ei taha avalikult postitada.
                  Last edited by VisaHing; 09.01.15, 16:08.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #99
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    Kümnes jaanuar.

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #100
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Kuidas Eestis pokkerilaudadega on? Põgusa guugeldamise peale leidsin vaid ühe pakkuja: http://pokkerilaud.ee/. Kellelgi kogemusi nende laudadega? Kas kuskilt Euroopast annab ka tellida või on kohaletoimetamine ebaproprtsionaalselt kallis?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #101
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                        Kuidas Eestis pokkerilaudadega on? Põgusa guugeldamise peale leidsin vaid ühe pakkuja: http://pokkerilaud.ee/. Kellelgi kogemusi nende laudadega? Kas kuskilt Euroopast annab ka tellida või on kohaletoimetamine ebaproprtsionaalselt kallis?
                        Home game jaoks endale?

                        Imo vb eksin aga liiga kirved hinnad ikka. Selle mini eest küsitakse juba 320, standard laud 800 eur.

                        Kui endale koju tahad, siis ma teesin nii, et ostaksin ise materjalid ja laseksin kellegil oskajal see valmis meisterdada ( kui ise ei oska ). Materjelaid maksimaalselt 100 eur ja tegemise eest viskaks ka midagi. Saaksid sisuliselt 4xodavamalt endale täpselt sellise laua nagu soovid. Internetis on õpetusi ka, et kuidas see teha.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Ma ei saa aru miks peab olema home-game jaoks pokkerilaud? Selle jaoks on 0 põhjust. Erandisk on, et kui tõesti on olemas eraldi ruum, siis miks mitte (sama nagu piljardialud).

                          Comment

                          • jorm28
                            Räme Fish
                            • Dec 2011
                            • 2

                            #103
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Tegin endale sellise laua


                            Muidu tavaline söögilaud aga kui kaane eemaldad siis on pokkerilaud.
                            Mõõt on umb. 150x90cm Hinnaks tuli umbes 660+km

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              Selle töö eest said mul like (foorumi repi)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                Päevalause: You are lucking fuckbox!

                                Comment

                                Working...