Jaanuari Offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #46
    Re: Jaanuari Offtopic

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas spordiarst on üldse päris arst?
    tunduvad rohkem mänguarstid http://www.artrosportkliinik.ee/?page=personal

    Comment

    • Staier
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 166

      #47
      Re: Jaanuari Offtopic

      Asjaliku füsio juurest tiir läbi ja oskab edasisi soovitusi anda, suure tõenäosusega teeb ise korda kui midagi rängemat viga pole.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #48
        Re: Jaanuari Offtopic

        Siit saad ka abi http://www.efysioteraapia.ee/

        Comment

        • kalkaan
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 187

          #49
          Re: Jaanuari Offtopic

          Oli endal samuti seljaga jamad. Käisin füsioterapeudi juurest läbi, see tõmbas teibid peale, õpetas venitus ja võimlemisharjutusi konkreetse seljahäda vastu. Sai mõned päevad õpetuste järgi toimitud ja valud kadusid paari päevaga. Veits imelik oli suvel randa minna mustad teibid selja peal nagu mingi SM-mees aga elasin üle.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #50
            Re: Jaanuari Offtopic

            nii on. teip on endalgi mitu korda abiks olnud - üheljuhul piisas lihtsalt teibist ja videost kuidas ja millist peale panna http://www.kinesioteip.com/

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #51
              Re: Jaanuari Offtopic

              Jumal t2nks, et te koik nii seljaspetsialistid

              Comment

              • neeme
                Grinder
                • Nov 2008
                • 540

                #52
                Re: Jaanuari Offtopic

                Pole veel siin jutuks vist olnud...
                Starsis nüüd uuesti muudeti rake cap HUs tagasi 0.5$ peale.
                Samuti langedati HTHU sng'de rake tagasi mis oli varem.

                Vb on veel mingeid muudatusi, ei tea.
                Arvan, et tõenäoliselt nüüd läheb FPP vahetamine $$$ vastu kallimaks...

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #53
                  Re: Jaanuari Offtopic

                  40-aastane Kanada pokkeristaar Daniel Negreanu on teeninud oma 17 ja pool aastat väldanud eduka karjääri jooksul live-turniiridel üle 2 9 miljoni euro auhinnaraha, kirjutab PokerNews.


                  Järsku räägiks sellest ka, et palju minusuguseid debiilikuid on vaja, et oleks üldse võimalik selline rahasumma kokku ajada?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: Jaanuari Offtopic

                    Piisab paarist.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #55
                      Re: Jaanuari Offtopic

                      Paarist?!?

                      Mõtle nüüd, palju sa ise elu jooksul pokkeriga teeninud oled ja palju lisaks pokkeritubadele rake´i maksnud. Seejärel arvuta, mitu keskmist kuupalka see teeb.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #56
                        Re: Jaanuari Offtopic

                        Keegi võiks siukse listi ka teha kus buyinid on mahad võetud ja graafikuna panna. Stnrd mitme aastased BE stretchid ja downerid.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #57
                          Re: Jaanuari Offtopic

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Keegi võiks siukse listi ka teha kus buyinid on mahad võetud ja graafikuna panna. Stnrd mitme aastased BE stretchid ja downerid.
                          Ega jah. Need listid on pmst sama, mis hemis panna filter peale, et'' show wins only'' vms.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: Jaanuari Offtopic

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Paarist?!?

                            Mõtle nüüd, palju sa ise elu jooksul pokkeriga teeninud oled ja palju lisaks pokkeritubadele rake´i maksnud. Seejärel arvuta, mitu keskmist kuupalka see teeb.
                            No, kui võib piisata ühest ka ju!

                            Tegelt mu mõte, et suht rumal küsimus. Lootsid miskit numbrit, et 5384 mängijat vms ?

                            Kõik ju oleneb, kuidas raha teeniti. Võib-olla oli hea rahamäng või luckboxis suure turniiri ära. Küsimus, millele ei ole vastust.

                            Lisaks need nimekirjad on kahtlased. Ma ei viitsi süübida, aga osades nimekirjades loetakse ainult cashe, aga ei arvestata maha buy-ine.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #59
                              Re: Jaanuari Offtopic

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Paarist?!?

                              Mõtle nüüd, palju sa ise elu jooksul pokkeriga teeninud oled ja palju lisaks pokkeritubadele rake´i maksnud. Seejärel arvuta, mitu keskmist kuupalka see teeb.
                              Noo ainult eestlased ostavad juba 50 miljoni euro eest aastas lotopileteid, mis see eesti rahvaarv on kah, sama suur nagu New Yorgi linnaosa. Rahval maailmas raha gamblimiseks jagub, Negranu korjab seal väikese tilga.

                              Comment

                              • veeretas
                                • Apr 2010
                                • 412

                                #60
                                Re: Jaanuari Offtopic

                                Kas nendelt summadelt on maksud juba maha võetud?

                                Comment

                                Working...