"kogeud" mehe jutupliiats

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #16
    Re: "kogeud" mehe jutupliiats

    Paar aastatagust 4 digit turnahitti ei tee sind proffesionaalseks pokkerimängijaks btw, samuti mis bankrolliga sa 500$ hypereid huvitav lasid :D ?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #17
      Re: "kogeud" mehe jutupliiats

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Paar aastatagust 4 digit turnahitti ei tee sind proffesionaalseks pokkerimängijaks btw, samuti mis bankrolliga sa 500$ hypereid huvitav lasid :D ?

      Ise vastasid enda küsimusele ju, et umbes 6.5 buy ini tipphetkel

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: "kogeud" mehe jutupliiats

        Kuigi esimese postituse point jäi natuke selgusetuks, siis üldiselt mulle su postitused meeldivad, ausalt!

        Privadoriga võiksite mingi naisteteema avada :)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #19
          Re: "kogeud" mehe jutupliiats

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #20
            Re: "kogeud" mehe jutupliiats

            21NhTyGgWp- Edyl on sulle ka sõnum:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • NhTyGgWp
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 89

              #21
              Re: "kogeud" mehe jutupliiats

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kuigi esimese postituse point jäi natuke selgusetuks, siis üldiselt mulle su postitused meeldivad, ausalt!

              Privadoriga võiksite mingi naisteteema avada :)
              Mul poleks midagi selle vastu. Natuke pokkerikommuunis viibinuna tean, et siin on parajalt lahedaid selle kellele pöialt hoida ja niisama lolli möla ajada.

              Kuid mul lihtsalt ei ole aega hetkel selleks.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #22
                Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                5 star thread

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #23
                  Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                  plaanisin ka 5 panna aga üks kiire asi tuli ette praegu

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #24
                    Re: "kogeud" mehe jutupliiats

                    Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
                    Jumalat pole olemas see on kõigile selge,
                    hmm,okei,kus seda nii kindlalt tead?õhtulehest lugesid?

                    Comment

                    Working...