(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
*** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Olen ise leidnud partyzone erinevaid mixe siit ja leiab ka muud.Algselt postitas EestiAA Vaata postitustKust saaksin power hit radio, party zone-i järgi kuulata ?
youtubes pole häid
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
kas keegi foorumlastest juhuslikult aastavahetust välismaal veetnud? oskaks mõnda lahedat kohta soovitada kuhu sõpradega koos minna? mitte väga kaugele, näiteks rootsi vms?
Comment
-
-
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Mitte ROFL, vaid kurb.Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Tundub, et Savisaar on vist juba ammu mööda lasknud õige aja rongilt maha astumiseks. Kurb tõesti, et talle ka peale EP valimisi reaalsus kohale ei jõudnud. Seega, erinevalt Ansipist peavad omad ta tõenäoliselt lihtsalt pukist maha võtma, muidu läheb asi aina hullemaks.
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Edastatud palve juhatusele,Algselt postitas -ZZ- Vaata postitustVäga kurb @savikas.
Anyway tõmmake nüüd bän ära, palun. Mõtlesin, et trollin tsipa aga kurat ettevalmistus nõudis liiga palju aega. Süda läks pahaks.
Olen BM (bentley), pokkeriprode foorumi ...
Visa
Comment
-
Re: *** DeTsEmBrI OFFTOPIC *** - Tere Talv !
Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.
Meenub eelmise kuu vanemate köögiteleka teema ja 1,2k arvutikomplekti teema.
Nimelt vaatasin meie maakonna suurima Põhjakeskuse jõulupakkumisi. Klickis on see telekas -45%(!) ja 227€.
Comment

Comment