*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #271
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    See on pigem selline ajutine variant, vaatame, mis välja tuleb. Ranka kui pärnu viitsid sõita, siis Emmal on tasuta rummi pakkuda. Tahad lähemalt uurida siis lenda laivi, kas pärnu või jutukasse. :D

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #272
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      mis jutukas see on

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #273
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        See on mu viimane postitus rohelinekonn(rankalt tuli kuri teade), kui nüüd ka hakkama ei saa, siis ma ei tea...

        http://webchat.quakenet.org ja kanali nimeks on pokkeriprod, you're wlcm :)

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #274
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          6max prod tulge aidake leake parandada :) Proovin gameplayd streamida @twitch
          Last edited by Mrt1989; 15.11.14, 16:21.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #275
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Oskab keegi kuidagi aidata radikate õhutamise küsimuses.
            3/3 korrus ja suure toa radikas 1/10 osast ainult soe. Ülejäänud külm. Eeldatavasti on õhk vahel. Sai õhutuspunn keeratud lõpuni põhja aga sealt ei tule grammigi ei vett ega õhku.

            Teen midagi valesti või mis kepp võiks olla?

            Sai proovitud mõlemale poole punn lõpuni välja ( üles/alla ) ja ei midagi.
            Last edited by VisaHing; 15.11.14, 16:27.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #276
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Mida sa õhutuspunniks nimetad? Kirjelda selle välimust?

              Muidu on kaks võimalust, õhk sees või termostaadi ventiil kinni kiilunud.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #277
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Mida sa õhutuspunniks nimetad? Kirjelda selle välimust?

                Muidu on kaks võimalust, õhk sees või termostaadi ventiil kinni kiilunud.
                Jep. Tegu oli ühe arusaamatusega. Ajasime ''mudapunni'' sassi õhutuspunniga ja btw oli veel kraan ka kinnises asendis rofl.

                Nüüd korras :DDDDDD

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #278
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Ma ei saa aru kas ma vajutasin partys kogemaga midagi, aga kõik cashi lauad kadunud. Sit n go, turniirid, kõik toimib, cash kadunud

                  E: nvm, lihtsalt lampi olid 10min kadunud...
                  Last edited by g00000se; 15.11.14, 21:59.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #279
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    Ma ei saa aru kas ma vajutasin partys kogemaga midagi, aga kõik cashi lauad kadunud. Sit n go, turniirid, kõik toimib, cash kadunud

                    E: nvm, lihtsalt lampi olid 10min kadunud...
                    std bug :D

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #280
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***



                      Ivey räägib suu puhtaks 60 minutis

                      mixed feelings. Highrolleri toas vahivad sind miljon kaamerat+mitu pit bossi kulli pilguga, mida teed ja kui lastakse 4 kuud mängida siis sry.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #281
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Noored täkud ammu juba linkinud seda teemat. Vanaks hakkad jääma Privv

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #282
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Keegi kohvi oskab keeta? http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=362341&w=1

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #283
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                            - eelistatud naisterahvas.


                            jääb siit foorumist siis ainult sinu naine ja codecci

                            Comment

                            • Dnbftwnaine
                              Bännitud
                              • Nov 2014
                              • 32

                              #284
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              - eelistatud naisterahvas.


                              jääb siit foorumist siis ainult sinu naine ja codecci
                              n1

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #285
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Moskvas elavad vennad Tšeburaškinid, kes said USAs hiilgava majandushariduse, läksid Venemaale tagasi ning hakkasid lehmi kasvatama.

                                Comment

                                Working...