*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #151
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Me oleme siin päris pikalt jauranud, aga sellest, kui palju ja kui kaua me joonud pole rääkinud. Juhul, kui päike välja tuleb ja ma veel üleval olen, siis olen mina igatahes joonud samapalju kui eile, ehk 1l viina. Kurat, ma peaks ammu juba kolmandas staadiumis olema ja see pole lihtsalt normaalne! Koolis jõin omal ajal kolm õlut ja karusell juba saabus.

    Comment

    • sadakrooni
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 254

      #152
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***


      alates 5:43
      see vana on isegi mingisse usa saatesse saanud :D

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #153
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        youtube linkidele saab kerge vaevaga panna lisandi juurde et video algaks vastavast ajahetkest: lisad lingile: &t=5m43s

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #154
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          youtube linkidele saab kerge vaevaga panna lisandi juurde et video algaks vastavast ajahetkest: lisad lingile: &t=5m43s
          jaga alt saad ka

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #155
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Ses suhtes parem klikk video aknas ja Copy video URL at current time ???

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #156
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Saaks kuidagi starsis selle spin go max prize'i triggerdada :D Oi kurat, kus siis oleks pidu.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #157
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Saaks kuidagi starsis selle spin go max prize'i triggerdada :D Oi kurat, kus siis oleks pidu.
                Ega sa sellepärast kohe biitima ei hakka.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #158
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Ega sa sellepärast kohe biitima ei hakka.
                  Oh plzzz
                  See oleks straight outta book exploiting.
                  Last edited by Vandalar; 11.11.14, 16:46.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #159
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Oh plzzz
                    See oleks straight outta book exploiting.
                    Hahahahaha.. muidugi, tõenäoliselt viimase aja üks kõige naiivsemaid arvamusavaldusi. By the book 200 mängu peale 70bi alla ev, exploidi seda.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #160
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #161
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Kasutaks oma one time ära, kas keegi saaks selle artikli täismahus siia copyda palun
                        Tehnoülevaatused on Eestis ainuke objektiivne allikas sõiduautode töökindluse määramiseks. Statistika kinnitab hulka väljakujunenud arvamusi, aga pakub ka üllatusi.

                        Comment

                        • sadakrooni
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 254

                          #162
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #163
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Eks tuleb valida meie kliimasse sobiv auto, ilmselgelt seda prantslane või jaapanlane pole(obv erandeid leidub, kuid üldine tendents on ikka selline).

                            Näiteks Citroen Berlingo(2005a), vanamehel kasutusel vist juba ca 7-8 aastat tööautona ls ~250k ja kerimata. Esimesed neli aastat oli hooleta, nüüdseks peab praktiliselt iga kuu käima esinduses paranduses, ülevaatuselt ajab nibin-nabin läbi. Loomulikult saab tal see ka hardcore vatti: igati standard sõita põllul, pigem enduro tsikli jaoks mõeldud teedel, tihti käru taga ja bensukulu 15km sajale lol. Muidu ruumikas ja praktiline, kuid karmi käsitlust ei talu. Jah võib väita, et iga auto laguneb selliste nõudmistega omaniku käes, aga miski neljaveoline kõrgema kliirensiga auto laguneks kordades aeglasemalt. (<--- Subaru fänn). Korra on Berlingole ka Kamaž sisse sõitnud(oma alluv LOL), esiots vahetati ära kuid ega sellisest masinast enam jätkusuutliku pilli ei saa ja imo neid autosid ikka leidub turul, mida on juba suuremalt lapitud.

                            VW, Audi, Volvo - kered head, mootorid ok. Leidub kapriisseid isendeid kah aga muidu kestab meie kliimas hästi.

                            Daciatest jne. japsidest hakkame aimu saama vast lähima 5 aasta jooksul, kui esimesed siinmail müüdud autod(10a vanused) suuremates massides järelturule jõuavad, most likely siiski vanaraua kokkuostu.
                            Last edited by Dnbftw; 12.11.14, 13:29.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #164
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Miks sellise rondiga esinduses käiakse? Või Citroeni esindus ongi samade hindadega mis mingi kohalik garaaži-remondimees?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #165
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Näiteks Citroen Berlingo(2005a), vanamehel kasutusel vist juba ca 7-8 aastat tööautona ls ~250k ja kerimata. Esimesed neli aastat oli hooleta, nüüdseks peab praktiliselt iga kuu käima esinduses paranduses, ülevaatuselt ajab nibin-nabin läbi. Loomulikult saab tal see ka hardcore vatti: igati standard sõita põllul, pigem enduro tsikli jaoks mõeldud teedel, tihti käru taga ja bensukulu 15km sajale lol. Muidu ruumikas ja praktiline, kuid karmi käsitlust ei talu. Jah võib väita, et iga auto laguneb selliste nõudmistega omaniku käes, aga miski neljaveoline kõrgema kliirensiga auto laguneks kordades aeglasemalt. (<--- Subaru fänn).
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...