*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #196
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    hetkel TV3 PCA ME FT müür kommib müüri

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #197
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Kahe hamba eest 3.5k€,ei oska kommenteeridagi,isegi kui ta niiöelda 12a pärast ära laguneb siis las laguneb,tehakse uus ja siis paraku pole nigunii enam hambaid suus kuna hauas aga still 10x odavamalt :)

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #198
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Te ei tea, millest te räägite. Eksisin selles, et 3,5k läheb maksma 3 hammast. Rääkisin kahest, kuna need praegu tegemises. Kolmandat saab hakata tegema alles aasta pärast, kuna see alles eemaldati. Praeguseks on paigaldatud kaks implantaati lõualuusse. Ühe implantaadi müügihind ilma töörahata on 650€. Sinna otsa keeratakse metallokeraamiline kroon, mille tk hind on 350€. See on materjali hind ilma töörahata. Lisanduvad nipet-näpet abimaterjalid. Jah, võid paigaldada 200€ sitast materjalist impalantaadi ja sinna otsa panna plastikust hamba, saab 2x odavamalt, kui tegu on minu suu ja minu tervisega. Ma ei ole idioot, et selle koha pealt kokku hoian. Küll aga olin idikas, et oma hambad sellisesse seisu lasin üldse. Mingi suhkru jutu võite ära unustada. Inimestel on hambad väga erinevad ja minule on sattunud geneetiliselt eriti sitad, pehme hambavaabaga hambad, seetõttu lagunevadki.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #199
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Äkki Kotkas1000 räägib täiesti uue hamba panekust?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #200
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            tundub et räägibki

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #201
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Ma ei unusta suhkrusöömise juttu ära.Hambad peavad kauem vastu, kui söögikordade vahel on pikad ajad, siis PH tase normaliseerub suus. Neil kes palju suhkrut söövad, neil pikki vahesid söökide vahel ei eksisteeri ja seega koguaeg hammastele kahjulik keskkond suus.
              Ma ei pea isiklikult kotkast silmas, vaid üldiselt. Igasugune vahepaladega söömine võib ju mõnel kehakaalule ja veresuhkrule hästi mõjuda, hammastele kindlasti mitte.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #202
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Ma ei pea isiklikult kotkast silmas, vaid üldiselt. Igasugune vahepaladega söömine võib ju mõnel kehakaalule ja veresuhkrule hästi mõjuda, hammastele kindlasti mitte.
                kotka hambad imo suht ok, aga vapsik ja taipupole pmst istuvad kommipoes 24/7 :(

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #203
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Ju ma olen geneetiline hambafriik. Söön magusat väga palju ja tihti aga still all good.

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Ma ei unusta suhkrusöömise juttu ära.Hambad peavad kauem vastu, kui söögikordade vahel on pikad ajad, siis PH tase normaliseerub suus. Neil kes palju suhkrut söövad, neil pikki vahesid söökide vahel ei eksisteeri ja seega koguaeg hammastele kahjulik keskkond suus.
                  Ma ei pea isiklikult kotkast silmas, vaid üldiselt. Igasugune vahepaladega söömine võib ju mõnel kehakaalule ja veresuhkrule hästi mõjuda, hammastele kindlasti mitte.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #204
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Jah, näiteks kui tatt jookseb hästi, neil käib puhastus kiiresti ja probleeme vähem.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #205
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Ma pesen 2x päevas , magusat söön väga harva (pm aint kohvi sees ja seda joon korra paari päeva tagant) ja hambad lagunevad , varsti ka tripid ära tegema

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #206
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Ma pesen 2x päevas , magusat söön väga harva (pm aint kohvi sees ja seda joon korra paari päeva tagant) ja hambad lagunevad , varsti ka tripid ära tegema
                        vähem metaamfetamiini...

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #207
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          vähem metaamfetamiini...
                          Kõigist headest asjadest ka nüüd loobuda ei saa.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #208
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Antidepressandid lõhuvad ka hambaid nagu metamf.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #209
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Ma olen terve elu väga hea suuhügieeniga olnud ja mingi esimesed 20 aastat oli kõik täiesti okei, aga siis hakkasid vaikselt kohati lagunema. Tol hetkel ei saanud põhjusest aru, aga kui esimest korda hambaarsti juures ära käisin, siis tuli välja, et see on otseselt suitsetamise tulemus.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #210
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Ma olen terve elu väga hea suuhügieeniga olnud ja mingi esimesed 20 aastat oli kõik täiesti okei, aga siis hakkasid vaikselt kohati lagunema. Tol hetkel ei saanud põhjusest aru, aga kui esimest korda hambaarsti juures ära käisin, siis tuli välja, et see on otseselt suitsetamise tulemus.
                                metamfetamiini suitsetamise?

                                Comment

                                Working...