*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #106
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    ROFL tõesti- umbes nii ongi või pigem oli.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #107
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      mother of god. parenting level 99999
      Ega palju madalamale enam langeda annagi. http://www.decivitate.ee/?news_id=2446

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #108
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        tahaksin kiita -vandalari. olin levist väljas vahepeal ja tagasitulles avastan, et temalt igati toredad postitused foorumis (ilma irooniata). vb mingi hea ganja tõttu, aga respekt!

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #109
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Tundub siinpool samuti, et selline creative sativa dominantne taimeke kopsus Vandul. Vandalar, sa agentuuri foorumis ka aktiivne?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #110
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Pean teid kurvastama- ma pole peale suurele vennale vahelejäämist mitte kübetki savu teinud ja see on kuskil 3 aastat juba nüüd. Ei teagi, mis see agentuur on?

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #111
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              For real lased riigil endale niimoodi pähe istuda?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #112
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Võta rahulikult :) Tavaliselt igasugused agendid ajavad sellist juttu, et siis välja peilida, millega kuri "terrorist" tegeleb ja mis tal plaanis on...

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #113
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Ma olen nii kuri agent, et ütlen sulle: Tee uuesti aga tee paremini.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #114
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Ma olen nii kuri agent, et ütlen sulle: Tee uuesti aga tee paremini.
                    Ma teen nii hoopis, et kõik saaksid ausalt seda teha ja olla ausad kodanikud seejuures! Kuskil ENSV-s oli vbl jah standard, et riiki kotiti igal võimalusel ja tehti salaja oma asja, aga omas riigis võiks ju riigi ja kodaniku vahel olla aus suhe ja koostöö ja küll see ka aset leidma hakkab.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #115
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Riigil on nii palju saladusi su ees, et mingist ausast suhtest pole mõtet rääkidagi. Milliste aktivistidega siis toimetad parasjagu?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #116
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                        Riigil on nii palju saladusi su ees, et mingist ausast suhtest pole mõtet rääkidagi. Milliste aktivistidega siis toimetad parasjagu?
                        Sul on liiga palju küsimusi, mu interneti sõbrake ja ma ei jõua kõigile neile vastata :) Aga riiklik regulatsioon kanepi koha pealt saab teoks, ma loodan. Ükskord me võidame nii kui nii. Ühtlasi peab lõppema alkoholi reklaam praegusel kujul ja selle turustamine toidupoodide kaudu- kui mitte, siis ma olen riigis väga pettunud. Selles samas riigis, kes rõhub moraalile, kui on vaja karistada kanepi eest, kuid kui on vaja meelemürke toidupoes müüa, siis ei paista moraali kuskilt.
                        Last edited by Vandalar; 06.10.14, 18:53.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #117
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Eeldan, et lause viimane pool kutsub külla. No miks mitte.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #118
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Kerge boti teema http://forumserver.twoplustwo.com/29...ation-1479296/

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #119
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Van Damme tõmbab ikka pisara silmi.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #120
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Sul on liiga palju küsimusi, mu interneti sõbrake ja ma ei jõua kõigile neile vastata :) Aga riiklik regulatsioon kanepi koha pealt saab teoks, ma loodan. Ükskord me võidame nii kui nii. Ühtlasi peab lõppema alkoholi reklaam praegusel kujul ja selle turustamine toidupoodide kaudu- kui mitte, siis ma olen riigis väga pettunud. Selles samas riigis, kes rõhub moraalile, kui on vaja karistada kanepi eest, kuid kui on vaja meelemürke toidupoes müüa, siis ei paista moraali kuskilt.
                                Nõus, alkoholile korralik aktsiis ja ühe keti kätte kõik. See viin ei pea nii krdi kättesaadav olema. Usun, et avaldaks kindlasti positiivset mõju long run.

                                Edit: See käis alkoholi kohta. Kanepi osas tuleb üsna palju vastuolulist informatsiooni ja ma ei ole viitsinud väga süveneda. Instiktiivselt ma praegu pigem ei pooldaks EVs seadustamist.
                                Last edited by Kotkas1000; 08.10.14, 03:51.

                                Comment

                                Working...