*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #76
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    No mingi õigusliku aluse ikka leiab, kui ei taha müüa.
    Mis see "mingi õiguslik alus" peaks täpselt olema? Ainukene seadusega kooskõlas võimalus on, kui panna poodi üles silt mis sätsetab, et müüjal on õigus omal vabal valikul kliente mitte teenindada. Seni ma seda aga Eestis väga üheski poes näinud ei ole.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #77
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Kui päris aus olla, siis tegelikult ju on see paber mõeldud suitsu keeramiseks ja selles suhtes ma ei näe küll küsimust, miks seda alakatele müüma peaks.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #78
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Mis see "mingi õiguslik alus" peaks täpselt olema? Ainukene seadusega kooskõlas võimalus on, kui panna poodi üles silt mis sätsetab, et müüjal on õigus omal vabal valikul kliente mitte teenindada. Seni ma seda aga Eestis väga üheski poes näinud ei ole.
        Pris kindlasti ei sätesta ükski seadus, et müüja on kohustatud alaealisele suitsupaberit müüma. Aga see mõtetu vaidlus.

        Comment

        • trasadonkad
          Grinder
          • May 2014
          • 672

          #79
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          kas keegi viitsib linkida parimaid/huvitavamaid pokkerimängijate blogisid? eelistatavalt cashimängijate omi, tänud!

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #80
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Algselt postitas bauss Vaata postitust
            sama palju kontoritarve kui tubakatoode
            Kontoritarve, samahästi võid siis a4-ja osta ja sellest keerata? :D

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #81
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Imo väga normaalne, et poemüüa ei müünud, isegi, kui seadus seda otseselt ei sätesta.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #82
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                Kontoritarve, samahästi võid siis a4-ja osta ja sellest keerata? :D
                tglt?

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #83
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  tglt?
                  suht

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #84
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Kui päris aus olla, siis tegelikult ju on see paber mõeldud suitsu keeramiseks ja selles suhtes ma ei näe küll küsimust, miks seda alakatele müüma peaks.
                    sellise teooria alusel ei võiks ju pikki pabereid pmst kellegile müüa, sest neil ju pmst üks otstarve, keegi omale ju pikki suitse väga ei rulli

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #85
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                      sellise teooria alusel ei võiks ju pikki pabereid pmst kellegile müüa, sest neil ju pmst üks otstarve, keegi omale ju pikki suitse väga ei rulli
                      jah, pastaka alternatiiv oleks ka mõrvarelv, aga antud juhul on suht raske välja mõelda mida alaealine peaks suitsude tegemiseks mõeldud paberiga tegema.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #86
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Muidugi võib ka nii mõtelda, et kui alakas ei saa poest korralikku suitsu paberit omale osta, siis ta läheb ja rebib kuskilt seinast tapeedi ja keerab oma plotski sellest :D Kindlasti oleks korralik paber parem variant- võta nüüd kinni kumb on parem valik.

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #87
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Jep, kvaliteetrohelist võiks ka müüa siis juba, kuna võib saasta tõmmata muidu.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #88
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Kuidas see teemasse puutub?
                            Last edited by Vandalar; 03.10.14, 17:17.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #89
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Imo need müüjad, kes dokki küsivad lampi, tahavad lihtsalt flirtida. Järgmine kord küsingi, et miks flirdid keset tööd. Joppas, et juhiluba kaasas oli täna, muidu oleks kaselehesse keeranud pläru.

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #90
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Imo need müüjad, kes dokki küsivad lampi, tahavad lihtsalt flirtida. Järgmine kord küsingi, et miks flirdid keset tööd. Joppas, et juhiluba kaasas oli täna, muidu oleks kaselehesse keeranud pläru.
                                Kasel ikka suht väike leht. Võtaks näiteks vahtra.

                                Comment

                                Working...