Potsataja pojale 24 tolli molu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estkriz
    Jube Noob
    • Dec 2012
    • 123

    #16
    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    20 aastat vana 2.0 bensukat ärge ka soovitage palun.

    Mida sa selle nelja soti eest tahaks soovitada siis? See 2.0 85kw vana volksu mootor on üks pommikindlamaid ja suhteliselt ökonoomne, aga seda automaatkastiga ei soovitaks ise kah.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #17
      Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

      Mida sa selle nelja soti eest tahaks soovitada siis? See 2.0 85kw vana volksu mootor on üks pommikindlamaid ja suhteliselt ökonoomne, aga seda automaatkastiga ei soovitaks ise kah.
      Selle raha eest sa ainult manuaal bensukat otsidki.

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #18
        Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

        Mis sellel häda? Peale selle, et on 100 kallim kui eelarve
        http://www.auto24.ee/used/1845829

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #19
          Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

          Avarii läbi teinud, tõenäoliselt korraliku. Diisli ostmine on kahtlane tegevus, sest enamus neist on kergelt ära h**ud, läbisõidud on ulmelised, jupid kallid, turbod pekis-uus korralik maksab sama raha kui see sara jne jne.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #20
            Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

            Algselt postitas reggie Vaata postitust
            Avarii läbi teinud, tõenäoliselt korraliku. Diisli ostmine on kahtlane tegevus, sest enamus neist on kergelt ära h**ud, läbisõidud on ulmelised, jupid kallid, turbod pekis-uus korralik maksab sama raha kui see sara jne jne.
            Kust kohast selline info, et läbi teinud korraliku avarii? Tutika turbo saab sellele ca 200 euri eest ebayst ehk kokku hoitud kütuse rahaga (sama auto bensukas) võid iga 4000 km tagant turbot vahetada. Eestis maksab kasutatud turbo sellele autole lammaris ca 100 euri.

            Sõber ostis 1,5 aastat tagasi tööautoks vw diisel sharani (mingi 90ndate lõpp) mille oli ees 510 000 km ja seljataga lkfi andmetel vähemalt 3 korraliku avariid. Eelmine kuu tuli ette 600 000 km ja tüüp pole selle aja jooksul rohkem remondi peale kulutanud kui siduri ketta vahetus koos korviga ehk 150 euri. Paar kuud tagasi läbis ülevaatuse puhtalt.

            Edit: Siin oli sellele autole kasutatud turbo hinnaks 15 euri ja käigukasti eest 25 euri.
            251 kuulutust kategoorias Jõuülekande ja käiguosad. Osta okidoki-l soodsate hindadega kaupu.
            Last edited by kallekusta; 18.09.14, 22:33.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #21
              Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

              Vaata auto nina tähelepanelikult. See tähendab tavaliselt, et raam on kõver, sest keegi ei viitsi ja suuda seda sirgkeks ajada. Vaata, kus pilt tehtud on..
              Kasutatud turbo on nagu aegund kaup-võib kõlvata ja tavaliselt kõlbabki aga vahel ei jõua nurgatahagi sõita enne kui kutu. Vw-l on paar head diiselmootorit tõesti aga ma pole mitte kedagi mitte kunagi kuulnud kiitmas nissani diislit. Obv on alati häid erandeid aga kui tahad muretut elu siis vana diisel seda ei tähenda.
              Last edited by reggie; 19.09.14, 00:20.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #22
                Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                Mehed ärge hulluks minge, Potsatajal vaja autot mis talve vastu peaks .D

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #23
                  Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                  Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                  Mehed ärge hulluks minge, Potsatajal vaja autot mis talve vastu peaks .D
                  +1
                  lol at muretut elu 400€ pilli eest

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #24
                    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                    Ja siis on vaja 200€ autot suveks millel oleks suvekummid.


                    See 2.0 võib pommikindel olla aga ökonoomsusest on suhteliselt kaugel. Niimodi ei jää viina rahagi enam rääkimata mingist arvuti monitorist.

                    http://www.auto24.ee/used/1845246

                    Midagi sellist pihgem. Vassili ananb kergelt selle 100 euri alla hinnas sest temal on oluline sellest junnist lihtsalt lahti saada.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #25
                      Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                      Kust kohast selline info, et läbi teinud korraliku avarii? Tutika turbo saab sellele ca 200 euri eest ebayst ehk kokku hoitud kütuse rahaga (sama auto bensukas) võid iga 4000 km tagant turbot vahetada. Eestis maksab kasutatud turbo sellele autole lammaris ca 100 euri.

                      Sõber ostis 1,5 aastat tagasi tööautoks vw diisel sharani (mingi 90ndate lõpp) mille oli ees 510 000 km ja seljataga lkfi andmetel vähemalt 3 korraliku avariid. Eelmine kuu tuli ette 600 000 km ja tüüp pole selle aja jooksul rohkem remondi peale kulutanud kui siduri ketta vahetus koos korviga ehk 150 euri. Paar kuud tagasi läbis ülevaatuse puhtalt.

                      Edit: Siin oli sellele autole kasutatud turbo hinnaks 15 euri ja käigukasti eest 25 euri.
                      http://www.okidoki.ee/item/2284514/
                      Oeh.. Kallekusta sa ikka üllatad aegajalt. Ei ütle auto kohta midagi halba, kuna pole seda omasilmaga näinud aga see kütusekulu kokkuhoid, mis sa paberil saad ei vasta reaalsusele. Loota võib, et see primera käivitub talvel probleemideta aga kahtlane. Esimene asi, mida kohe nagunii vahetama pead hakkama on aku ja eelsüüteküünlad ( enne müüki visatakse nagunii omaaja äraelanud aku peale ). Lisaks 101 häda muude asjadega.

                      Fakt on see, et sa ei saa 400-500 tip-top autot. Ei saa ka 4000-5000 eest. Saad vb auto millega talv üleelada kuidagi aga remontima pead sa nagunii teda. Vanemad bensumootoriga autod on jep suht töökindlad.

                      Et sul diisel üldse ära tasuks on vaja ikka korralikku läbisõitu. Sa arvutad umbes, et sõidad 1000 km. Passat võtab 10l/100km. See disla võtab 7l/100km. Kokkuhoid 30 liitrit.
                      Reaalsuses võib sul see disla tulla kordades kallim.

                      Igal autol on individuaalne ajalugu ja mu sõbral oli nii...jutud väga ei tasu reeglina võtta. Võid saada auto mis kestab aastaid probleemivabalt, võid saada korralikku õnnetuse ja seda igas hinnaklassis.

                      Ise soovitaks:
                      bensumootor 1.6 - 2.0
                      manuaal
                      võimalikult vähese elektroonikaga.
                      passat, audi 80 kui leidub selle rahaga, honda civic, golf, mondeo

                      v see ;D http://www.auto24.ee/used/1532406
                      Last edited by VisaHing; 19.09.14, 10:10.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #26
                        Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                        Mis sellel häda? Peale selle, et on 100 kallim kui eelarve
                        http://www.auto24.ee/used/1845829
                        Ropka11 varem viitas samade müüjate teisele autole ja neil paistab neid veel omajagu olevat. PM tüübid ostavad odavalt kokku, siis teevad tsiki-triki ja müüvad kallimalt edasi.



                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Ja siis on vaja 200€ autot suveks millel oleks suvekummid.


                        See 2.0 võib pommikindel olla aga ökonoomsusest on suhteliselt kaugel. Niimodi ei jää viina rahagi enam rääkimata mingist arvuti monitorist.

                        http://www.auto24.ee/used/1845246

                        Midagi sellist pihgem. Vassili ananb kergelt selle 100 euri alla hinnas sest temal on oluline sellest junnist lihtsalt lahti saada.
                        Oleks mul see 500 olemas, siis juba kõllaks Vassilile. Ülevaatus ka alles tehtud, vahet pole kuidas.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #27
                          Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Ropka11 varem viitas samade müüjate teisele autole ja neil paistab neid veel omajagu olevat. PM tüübid ostavad odavalt kokku, siis teevad tsiki-triki ja müüvad kallimalt edasi.

                          Kui see on see sama koht seal magasini tänaval tagahoovis, siis ise ostsin mai kuus sealt 500€ eest 99a bensuka mazda ja kohe algul vahetasin 30€ eest juppe, peale seda olen 6000km sõitnud ilma ühegi probleemita. Sinna tasub vaatama minna küll, mõnesaja euri eest valikut seal päris palju ja suht okeid nägid välja. Mitte päris nii head kui kuulutustes piltidel, aga siiski.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #28
                            Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                            Sierra osta obviously, lammarist saad poolmuidu juppe ja talvel poes viinajärgi käies saad veits tagavedu ka nautida.

                            http://www.auto24.ee/used/1250885

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #29
                              Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                              päris heas korras tundub see Sierra

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #30
                                Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Sierra osta obviously, lammarist saad poolmuidu juppe ja talvel poes viinajärgi käies saad veits tagavedu ka nautida.

                                http://www.auto24.ee/used/1250885
                                Sierra on siiski juba iganenud. Poolmuidu jupid on veel saadaval Golfil, Astral, Vectral, Passatil, Mondeol, Esortil ja tema nooremal vennal Focusel.

                                Ega tegelikult on sügise alguses või mis iganes ajal suht mõttetu unistada sõidukorras kehtiva ülevaatuse ja talvekummidega auto ostust, kui sissetulek kuue peale on ümmarguselt 1000 eurot.

                                Comment

                                Working...