Potsataja pojale 24 tolli molu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #1

    Potsataja pojale 24 tolli molu

    Kui poiss juba ise nii tubli oli, et käis ise tööl ja ajas 300 euri arvuti jaoks kokku siis võiks heategevuse korras poisile ka selle 24 tolli monitori osta. Hakkab neid kätte saama juba 100 euri eest (htc jaoks 25 big blindi) 1 või 2 rm (reaktsioonia aeg) kuskil 150 euri. Seega mind siin nagunii keegi ei usalda ega väga ei tunne seega ei hakka rahade korjamist enda peale nõudma ja kindlasti leiame siit mõne kasutaja, kes on nõus rahade korjamise enda peale võtma. Ainuke tingimus võiks olla, et kui monitor käes siis Potsataja lisab ka pildi endast, pojast, monitorist ja sügavkülmast võetud viinast.

    Teen otsa lahti ja minu poolt 10 euri. (paneks rohkem aga hetkel pokkeris räme downsving)
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    eeem tahaks backstoori ka kuulda. Peab pisara silma võtma, siis olen nõus rahakoti uksed valla laskma.
    Praegu toetaks 3.20-nega (paneks rohkem aga mul rahad piiri taga kinni ( vene piiri ))

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #3
      Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

      teadmiseks

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      eeem tahaks backstoori ka kuulda. Peab pisara silma võtma, siis olen nõus rahakoti uksed valla laskma.
      Praegu toetaks 3.20-nega (paneks rohkem aga mul rahad kontrolljoone taga kinni ( vene-eesti kontrolljoone ))

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

        Ideel on jumet, aga pildi võiks teha siiski sellest, kuidas ma võtan viina sügavkülma täis viinast. Praegu just vaatasin, et mingi 100 pudelit peaks sinna ära mahtuma küll.

        Tõsiselt rääkides, ega see 300 temal ainus palk ei olnud. 100+ tuli veel erinevate väiksemate otsadega, aga see kulus enamjaolt niisama ära. Eile muidu ütles, et ega monitor ei olegi tähtis, esialgu tahaks 4Gb DDR3 1333Mhz Corsair XMS3-le lisa saada. Muide, kas SSD ketta olemasolu annab mängude mängimisel kõvasti juurde?


        Muidu kõige suurem kogu pere puudutav probleem on tegelikult autoga seonduv. Põhimõtteliselt kogu pidurisüsteem tuleks välja vahetada, põhja tuleks keevitada ja talvekummid osta. Isegi, kui raha oleks, siis poleks see vist 96-nda aasta Escordi puhul eriti otstarbekas.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #5
          Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

          kõige rohkem +EV oleks osta ca 300-400€ eest uus masin ja vana puhtaks rookida ja kuusakoski viia. Saab 150-200€ tagasi kohe.
          Kui sul ikka väga heas korras Escort ei ole, siis selle auto hind sinna 250-300 euri vahele jääbki, mädand kerega ei saa sedagi raha.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

            No kui tõesti max. 400€ eest saaks auto, millel on talvekummid ja millega elaks talve üle ilma midagi remontimata, siis ehk kombineeriks raha kokku. Muidugi kütusekulu peaks ka võimalikult väike olema.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #7
              Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

              soov.ee ja hakka aga läbi kammima

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #8
                Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                http://www.auto24.ee/used/1847016

                http://www.auto24.ee/used/1824823

                http://www.auto24.ee/used/1845210

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #9
                  Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                  ei ole oluline aga naljakas ikkagi:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #10
                    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    ei ole oluline aga naljakas ikkagi:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    ei pannud seda tähelegi, samas ei ole vahet. :)
                    keritud on kõik. selle kohta ütles üks automüüja kunagi, et kui kõrvuti on kaks identset autot platsil, millest ühel on läbisõit 123 000 ja teisel 325 000(mis aastaarvu järgi peaks reaalne olema), siis ostetakse alati esimene. Teatakse küll, et on keritud, aga väike lootus on, et 1. äkki ei ole(lol) ja 2. näeb silmale ikka ilusam. Teise variandi puhul pole nagu ühtki plussi.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                      No eks mõeldakse, et 123K äkki 350K pealt keritud, 325K on 700K pealt keritud :D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                        Ei peagi keritud olema. Võimalik, et 2-3s tiir lihtsalt. Pole kindel aga neil peaks hakkama 350k umbes uus tiir.
                        Naljakas, et mitte üheski auto related teemas ei saa üle ega ümber läbisõidust :D

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                          20 aastat vana 2.0 bensukat ärge ka soovitage palun.

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #14
                            Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                            Midagi sellist ei taha Potsataja http://www.auto24.ee/used/1845853

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #15
                              Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              Midagi sellist ei taha Potsataja http://www.auto24.ee/used/1845853
                              Mis sa sellist lisadevaest isendit pakud, tead ka palju toonklaas ja korralik velg maksab? Rääkimata M-i märgist

                              Comment

                              Working...