Kui poiss juba ise nii tubli oli, et käis ise tööl ja ajas 300 euri arvuti jaoks kokku siis võiks heategevuse korras poisile ka selle 24 tolli monitori osta. Hakkab neid kätte saama juba 100 euri eest (htc jaoks 25 big blindi) 1 või 2 rm (reaktsioonia aeg) kuskil 150 euri. Seega mind siin nagunii keegi ei usalda ega väga ei tunne seega ei hakka rahade korjamist enda peale nõudma ja kindlasti leiame siit mõne kasutaja, kes on nõus rahade korjamise enda peale võtma. Ainuke tingimus võiks olla, et kui monitor käes siis Potsataja lisab ka pildi endast, pojast, monitorist ja sügavkülmast võetud viinast.
Teen otsa lahti ja minu poolt 10 euri. (paneks rohkem aga hetkel pokkeris räme downsving)
Teen otsa lahti ja minu poolt 10 euri. (paneks rohkem aga hetkel pokkeris räme downsving)


Comment