*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #76
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tahab tulla. Heads up. Nice chiplead.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #77
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      diil oli vahepeal muidu.

      Comment

      • Rens-
        Jube Noob
        • May 2014
        • 112

        #78
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        gg, tuli ära. teine maailmameister olemas

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #79
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
          gogo
          /Drogbaaaaaaa massive CL ja pmst 0 mängu teinud vana....interesting
          see ju Fifty50 regular

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #80
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            1 kutse torrentdaysse. PMige e-mail kes tahab.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #81
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Aidake välja :/

              Plaanis on saata mõned paberid Eestist Taisse ning aega selleks on 7 päeva (mida kiiremini seda parem). Otsin kõige kiiremat teenust/varianti mis seda võimaldaks. Uurisin natuke Omniva lehelt ja DHL lehelt, kuid ehk on keegi kes kindel ja oskab soovitada.

              Ette tänades :))

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #82
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                lol lol lol. Vana uudis tegelt, aga nüüd alles tajusin ära, et ma selle pereema pojaga põhikoolis samas klassis käisin. Solid pätiperekond oli kunagi. Siit ka vanasõna: kui sügeleb - pese.

                http://www.ohtuleht.ee/593496/suhtep...5K_kA.facebook

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #83
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Keegi oskab soovitada autoremonditöökoda Tartus? Vaja kedagi, kes tunneks jahutussüsteeei ja mootoreid. Perset lohku tõmbavat esindust mitte soovitada.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #84
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Siis Estpresto OÜst hoia kaarega eemale

                    //Pole esindus, lambikoht sorry
                    Last edited by Rigged; 09.09.14, 10:11.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #85
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      miks esindus persse lohku peaks tõmbama, sest küsivad rohkem raha`?

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #86
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Kes see rahvuskala on kes wcoopil hittis juba...nl25reg.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #87
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          miks esindus persse lohku peaks tõmbama, sest küsivad rohkem raha`?
                          Tehakse ebavajalikke töid, leitakse põhjus mingi x asja välja vahetamiseks, mis peaks veel y aega vastu jne. Tegelikult võiks sõna esindus asendada ükskõik mis töökojaga, aga minu enda halvimad kogemused on esindustega nt viimane kord paar a tagasi käisin Tartus Aasta Autos vms ütlesin selge sõnaga, et vaadake üle, mis probleem on, aga ärge midagi ilma minu nõusolekuta ja hinnapakkumiseta tehke (auto oli keset linna just lambist seisma jäänud). Järgmine päev läksin tagasi, siis oli tehtud korda nii esialgne probleem kui ka vahetatud alt suvalt liikuvaid osasid, kuna "olid kohe-kohe läbi minemas", kuigi reaalsuses olid sillad mingi 1-2 a enne seda ära vahetatud. Aga noh ma ei viitsinud selle paarisaja euri pärast mingit jama korraldama hakata ning lihtsam tundus ära maksta ja oma õppetund vastu võtta. Niimoodi siis tõmmati paar a ühes Tartu esinduses "perse lohku" ning midagi sarnast on juhtunud pereliikmega ka tallinnas. Seevastu kodukoha läheduses oleva esindusega olen rahul, kuna seal pole üritatud perset lohku tõmmata.

                          Aga probleemi juurde tagasi tulles, tahaks lihtsalt, et keegi soovitaks mõnda usaldusväärset remonditöökoda, mis oleks kompetentne jahutusüsteemi ja mootori tööde tegemisel. Võib-olla kuulub auto üldse mahakandmisele, kui mootor busto on.

                          EDIT: Ma olen üsna kindel, et esindus on mootori suhtes tõenäoliselt kõige kompetentsem, aga kuna mul eelmine kord tõmmati perse lohku, siis ei taha neile enam businessit anda.
                          Last edited by donkament; 09.09.14, 10:33.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #88
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Jahutusvedelik kaob? Seguneb õliga? Tilgub põhja alt? Kui midagi sarnast siis plokk või tihend persses. Ala sõitnud ilma jahutusvedelikuta ja ülekuumenenud.

                            Ise otsiks vast mõne asjapulga vastava margi eestimaisest foorumist. Suur vahe kas auto teeb korda tööline või asjaarmastaja.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #89
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
                              Kes see rahvuskala on kes wcoopil hittis juba...nl25reg.
                              Nl25 reg oli ta ikka ennem juba. Nüüd on sajakilonär.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #90
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Nl25 reg oli ta ikka ennem juba. Nüüd on sajakilonär.
                                nüüd on rolli et nl50 liikuda :D

                                Comment

                                Working...