Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Krt, mul tekib küsimus hoopis, et millise piiriülese kuriteo tõkestamisega KAPO seal tegeles. Narkots see eeldatavasti ei olnud kuna see pole kapo rida. Ja teine küsimus, mis piinab, on see, et kuidas vene luure on üldse kursis riigi kaitsepolitsei toimetamistega kuskil piiriäärses võsas??? Tase ei tohiks ju nii madal olla.
Krt, mul tekib küsimus hoopis, et millise piiriülese kuriteo tõkestamisega KAPO seal tegeles. Narkots see eeldatavasti ei olnud kuna see pole kapo rida. Ja teine küsimus, mis piinab, on see, et kuidas vene luure on üldse kursis riigi kaitsepolitsei toimetamistega kuskil piiriäärses võsas??? Tase ei tohiks ju nii madal olla.
TC
Comment